فهرست

ویژه برنامه های گرامی داشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابداردر کتابخانه مرکزی اردبیل؛

استقبال پرشور کودکان از برنامه های هفته کتاب در کتابخانه مرکزی

رئیس کتابخانه مرکزی اردبیل گفت: برنامه متنوع فرهنگی همزمان با هفته کتاب در کتابخانه مرکزی اردبیل اجرا شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، گیتاج مهاجری، رئیس کتابخانه مرکزی اردبیل با اعلام این خبر اظهار داشت: در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در بین اقشار مختلف جامعه بویژه کودکان و نوجوانان، نشست های مختلف کتابخوانی به صورت  آنلاین و حضوری در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد.
وی افزود: برنامه های قصه گویی و آموزش اوریگامی توسط کتابدار بخش کودک خدیجه فتحی اجرا شد و کودکان در مسابقه نقاشی و زنگ خلاقیت و بازی و سرگرمی شرکت کردند. این برنامه با استقبال از طرف والدین و کودکان روبه رو شد و لحظات شاد و خاطره آفرینی برای آنها ایجاد کرد.
مهاجری خاطر نشان کرد : نشست جمع خوانی از  کتاب « چشمه های بهشت»  با حضور کتابداران کتابخانه مرکزی اردبیل به میزبانی کتابخانه مرکزی و به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار روز در چهارمین روز از هفته کتاب برگزار شد.
مهاجری گفت: با حضور نوگلان مهد کودک و پیش دبستانی «جیم جیم»  در دومین روز هفته کتاب نیز برنامه های متنوعی از جمله مسابقه نقاشی، شعر خوانی ، اجرای سرود به صورت گروهی  برگزار شد و در ادامه این برنامه کودکان از بخش های مختلف کتابخانه بازدید کردند.
 
 
 
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ