فهرست

همزمان با هفته وحدت در شهرستان نمین انجام گرفت؛

تبلیغ و اطلاع رسانی یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در مجتمع فرهنگی تفریحی فندقلو شهرستان نمین

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نمین گفت: همزمان با هفته وحدت و روز تربیت بدنی منابع یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی در جمع بانوان ادارات شهرستان نمین معرفی شد.

 
به گزارش روابط روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، مهین سلامتی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نمین با اعلام این خبر اظهار داشت: در مراسمی که به مناسبت هفته وحدت و روز تربیت بدنی با حضور شهلا هنرور، معاون سیاسی و امنیتی فرماندار نمین و جمعی از مسئولین امور بانوان ادارات تابعه شهرستان در محل مجتمع فرهنگی وتفریحی فندقلو برگزار شد، منابع یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی معرفی شد.
معاون فرماندار نمین، در این مراسم برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی را یکی از گام های مهم فرهنگی کتابخانه های عمومی در پاسداشت سیره ائمه معصومین (ع) عنوان کرد و از همه بانوان شرکت کننده در این مراسم خواست که علاوه بر شرکت در این مسابقه کتاب خوانی در تبلیغ و اطلاع رسانی این رویداد فرهنگی در ادارات و در بین اعضای خانواده مشارکت کنند.
هنرور در ادامه سخنان خود با بیان اینکه جامعه کتاب خوان در تربیت انسان های شایسته و فرهیخته دارای موفقیت های ارزنده خواهد بود خاطرنشان کرد: برای مقابله با هجمه های فرهنگی و دفاع از اصول اعتقادی و مبانی دینی، باید در تعلیم و یادگیری آموزه های دینی و سیره ائمه معصومین تلاش نمائیم.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نمین نیز در این مراسم ضمن معرفی منابع جشنواره رضوی، نحوه شرکت در این مسابقه کتابخوانیرا تشریح و از بانوان شاغل در دستگاه های اجرایی و اداری شهرستان نمین درخواست نمود تا با شرکت در این جشنواره ضمن دریافت جوایز از برکات معنوی آن در زندگی اجتماعی خود برخوردار شوند.
 مهین سلامتی در این مراسم فرهنگی ورزشی ضمن تشریح فعالیت های کتابخانه های عمومی شهرستان از چند تن از بانوان فعال در عرصه کتاب و کتابخوانی با اهدای جوایزی تجلیل نمود.
 
نسخه قابل چاپ