فهرست

همزمان با روز معلم؛

تجلیل از دبیران برجسته شهرستان نمین در کتابخانه عمومی امامی نمین

همزمان با روز معلم از دبیران برجسته شهرستان نمین تجلیل شد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، ویژه برنامه بزرگداشت روز معلم به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نمین و با عنوان معلم کتابخوان در تاریخ 13 اردیبهشت و در ساعت 11:30  به صورت پخش زنده از اینستاگرام کتابخانه امامی نمین برگزار گردید.
در این برنامه که با حضور آقای جعفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان برگزار شد، ابتدا جعفری ضمن تسلیت ایام شهادت امیرالمومنین علی(ع)، هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم و یاد تمامی شهدای اهل کتاب را گرامی داشت؛سپس از همکاری بین آموزش و پرورش و کتابخانه های عمومی شهرستان تشکر کرده و افزود یار خوب ما فقط علم انسان است لذا اگر در بحث کتاب و کتابخوانی تلاش کنیم ره به سوی علم و دانش برده ایم.
جعفری افزود در سال گذشته 2000 جلد کتاب از طریق کتابخانه ملی ایران به کتابخانه های مدارس شهرستان نمین اضافه شده است و سالانه 4 مرتبه با همکاری معلمان در سطح مدارس نمایشگاه کتاب برگزار میشود که از جمله آنها میتوان به برگزاری نمایشگاه کتاب با 500 جلد کتاب در دبیرستان سمیه در سال 99 اشاره کرد.
در ادامه برنامه محمد فتحی با اشاره به اینکه قریب به 3000 نسخه کتاب کمک درسی در کتابخانه های عمومی شهرستان وجود دارد و اینکه بیشتر اعضای فعال کتابخانه ها دانش آموزان هستند، توجه به پرورش روحی و معنوی دانش آموزان را بسیار مهم دانست و به معرفی کتابهای روش های نوین تدریس از منظر قرآن کریم و کتابهای یادگیری خلاق پرداخت.
جعفری نیز با معرفی کتابهای شما عظیم تر آن هستید که می اندیشید و کتاب ارزشمند امام علی(ع) اسامی، القاب و کنیه ها، از کتابداران خواست با حضور مستمر در مدارس و آموزش فنون مطالعه و معرفی کتابهای موجود در کتابخانه به جذب بیشتر معلمان و دانش آموزان جهت حضور در کتابخانه ها و ارتباط بیشتر کتابخانه ها و مدارس کمک کنند.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ