فهرست

يادداشت و پيام

بیانیه روز جهانی قدس؛

اعلام همبستگی جامعه کتابداران استان با آرمان های مردم فلسطین

روز جهانی قدس روز تبیین آرمان‌های عدالت‌خواهی و حق‌جویی آزادگان جهان به‌عنوان میراث جاودانه و ماندگار بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) اوج تبلور تقابل حق و باطل است.

                                                           
« فلسطین پاره تن جهان اسلام است»

روز جهانی قدس روز تبیین آرمان‌های عدالت‌خواهی و حق‌جویی آزادگان جهان به‌عنوان میراث جاودانه و ماندگار بنیانگذار فقید جمهوری اسلامی، حضرت امام خمینی(ره) اوج تبلور تقابل حق و باطل است.ملت مظلوم فلسطین در هفت دهه گذشته جز ستمی ناروا و ظلمی مستمر بر پیکره خود ندیده و با آن‌که همواره در چنبره استبداد صهیونیستی گرفتار بوده اما با مردمانی از جنس ایمان به «واعدوا لهم ماستطعتم بالقوه» و معنویت و مقاومتی استوار، پرچم عدالت‌خواهی را افراشته نگه داشته‌اند.
به بیان رهبر خردمند و فرزانه‌ی انقلاب حضرت آیت‌اله خامنه‌ای فلسطینیان در رمضان سال گذشته و امسال فداکاری‌های بزرگی از خود نشان داده‌اند و رژیم صهیونیستی نیز با نهایت خباثت و رذالت با پشتیبانی آمریکا به جنایات خود ادامه می‌دهد. امروز فلسطین مقتدر و مظلوم است واقعا قدرتمند است جوانان فلسطینی هرگز نخواهند گذاشت مسئله‌ی قدس فراموش شود..
ملت بزرگ ایران اسلامی هم‌صدا با سایر ملت‌های آزاده در روز باشکوه قدس، با دل‌هایی آکنده از امید رهایی فلسطین مظلوم از سیطره پوشالی اسرائیل غاصب و همیشه‌منفور، با مشت‌های گره‌کرده، غریو اتحاد خود و فریاد مظلومیت مردمی ستمدیده را به گوش استبداد جهانی می‌رسانند تا ستمگران بدانند که جهان اسلام پشتوانه فلسطین است.
کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان اردبیل در امتداد هم‌پیمانی با فرمان تاریخی امام راحل عظیم‌الشّان و در تداوم اطاعت از ولی امر مسلمین جهان امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی) همگام با آحاد ملت ایران در روز جهانی قدس و پاسداشت خون شهدای گرانقدر مقاومت، به‌ویژه سردار دل‌ها، سپهبد حاج قاسم سلیمانی، برگ زرین دیگری از همراهی امت‌های اسلامی اقصی نقاط جهان در حمایت از فلسطین و غضب بر رژیم صهیونیستی را رقم خواهند زد.
 
روابط عمومی اداره کل کتابخانه ها ی عمومی استان اردبیل