فهرست

با كتابداران

به همت مسئول کتابخانه ولایت فیروز؛

دوره آموزشی امداد و کمک های اولیه در کتابخانه ولایت برگزار شد

به همت کتابخانه ولایت فیروز و با همکاری جمعیت هلال احمر شهرستان کوثر، دوره آموزشی امداد و کمک های اولیه ویژه مادران خانه‌دار در کتابخانه ولایت برگزار شد.

 
 به گزارش روابط عمومی ادارهکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل به نقل از معصومه مصطفایی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوثر، دوره آموزش امداد و کمک های اولیه ویژه مادران خانه‌دار با مشارکت هلال احمر در  کتابخانه ولایت بخش فیروز شهرستان کوثربرگزار شد.
در این دوره ضمن تأکید بر اینکه  کمک های اولیه، می تواند زندگی‌های بسیاری را نجات دهد؛ مجموعه اقدامات و مراقبت های فوری و آنی که برای نجات جان مصدوم یا جلوگیری از بدترشدن وضعیت مصدوم پس از وقوع حادثه و قبل از رسیدن اورژانس بر روی شخص مصدوم صورت میگیرد، به شرکت کنندگان آموزش داده شد.
 گفتنی است این دوره  با حضور میترا احمدی، مربی هلال احمر  و به درخواست بانوان خانه‌دار عضو کتابخانه برگزار شد و مطالب آموزشی دوره در روزهای پنج‌شنبه در محل کتابخانه ارائه می شود
مصطفائی، رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اظهار داشت: به دلیل زلزله خیز بودن منطقه و در معرض خطربودن افراد با آسیب، برای این گروه بیشتر از سایر افراد، آموزش کمک های اولیه و نحوه امداد و نجات ضروریست؛ لذا از مربی هلال احمر ، خواستار پیگیری اجرای آموزش های بیشتر  و مستمر برای همه اعضای کتابخانه‌های عمومی شد.
 
 
عكس های مرتبط :