فهرست

با كتابداران

پس از پایان رقابت های مرحله منطقه ای دوسالانه قصه گویی در استان آذربایجان شرقی؛

کتابدار کتابخانه های عمومی استان اردبیل به مرحله کشوری راه یافت

در پایان رقابت های منطقه ای دومین دوسالانه قصه گویی در شهرتبریز، کتابدار کتابخانه های عمومی استان اردبیل به مرحله ملی صعود کرد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، مرحله منطقه ای دومین دوسالانه قصه گویی با عنوان «نهال امید» با شعار «قصه خوب؛ نسل خوب» و با هدف ترویج قصه‌گویی، شناسایی و تشویق و بهره مندی از توانمندی های شبکه کتابخانه های عمومی، کتابداران و اعضا، در دو بخش قصه گویی صحنه‌ای و قصه گویی دیجیتال در استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
 در مرحله استانی این جشنواره از استان اردبیل ۱۲ نفر شامل ۶ نفر در بخش صحنه‌ای و ۶ نفر در بخش دیجیتال، پس از داوری به مرحله منطقه‌ای راه یافتند که در مرحله منطقه ای نیز زینب انجامی، مسئول کتابخانه عمومی علامه امینی شهرستان نیر نیز با شرکت در بخش قصه گویی دیجیتالی با اجرای قصه با عنوان «روباه و لک لک (از قصه های پندآموز حیوانات از کلیله و دمنه ) به عنوان یکی از برگزیدگان مرحله منطقه ای به مرحله نهایی معرفی شد.
گفتنی است در مرحله منطقه ای شرکت کنندگانی از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل و زنجان به رقابت پرداختند که در مجموع از این استانها 6 نفر به مرحله کشوری راه یافتند.