فهرست

تازه‌ترين اخبار

به منظور تسهیل دسترسی اعضای کتابخانه های عمومی به نمایشگاه مجازی کتاب تهران انجام شد؛

امکان حضور و خرید آنلاین از نمایشگاه مجازی کتاب تهران در کتابخانه های عمومی سراسر کشور

همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از ۳ لغایت ۱۰ بهمن ماه، یک دستگاه رایانه در تمامی کتابخانه های عمومی کشور به خرید آنلاین کتاب و دنبال کردن اخبار نمایشگاه اختصاص می‌یابد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، همزمان با برگزاری دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از ۳ لغایت ۱۰ بهمن ماه ۱۴۰۰، بر اساس هماهنگی های انجام شده و با هدف فراهم کردن امکان حضور مردم مناطق کم برخوردار کشور در نمایشگاه مجازی کتاب تهران، امکانات لازم در کتابخانه های مناطق کمتربرخوردار کشور و با توجه به فراهم آمدن زیرساخت‌ها، یک دستگاه رایانه در تمامی کتابخانه های عمومی کشور به جستجو و خرید آنلاین کتاب و دنبال کردن اخبار نمایشگاه در وب سایت ketab.ir اختصاص می یابد.
 

همچنین در ایام برگزاری نمایشگاه مجازی کتاب تهران، برنامه ها و نشست های ترویجی و خلاقانه کتاب محور در کتابخانه های عمومی سراسر کشور برگزار خواهد شد.
 

گفتنی است، دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران با هدف تحقق عدالت فرهنگی و تسهیل دسترسی به کتاب در شرایط همه گیری ویروس کرونا، با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به همت خانه کتاب ایران از سوم لغایت دهم بهمن ماه ۱۴۰۰ برگزار می شود. در این دوره از نمایشگاه بیش از ۲ هزار ناشر ثبت نام کرده اند. در بخش خارجی نمایشگاه نیز، ناشرانی از ۱۵ کشور از جمله اسپانیا،‌ بحرین، عراق، کویت، لبنان اردن، سوریه و مصر قریب به ۲۰ هزار عنوان اثر ارائه می‌کنند. علاقه مندان برای جستجوی منابع نمایشگاه می توانند به وبسایت دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به نشانی book.icfi.ir مراجعه کنند.