فهرست

تازه‌ترين اخبار

با صدور پیامی صورت گرفت؛

دعوت سرپرست فرمانداری مشگین شهر از آحاد مردم جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

رمضان علینژاد گفت: برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از بزرگترین رویدادهای فرهنگی در کشور است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، رمضان علینژد، سرپرست فرمانداری مشگین شهر با صدور پیامی از آحاد مختلف مردم و مسئولین شهرستان مشگین شهر به منظور شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
در متن این پیام امده است:
یکی از شیوه های نوین ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی برگزاری جشنواره های فرهنگی و ادبی کتاب محور است. نهاد کتابخانه های عمومی کشور با برگزاری جشنواره رضوی به عنوان بزرگترین جشنواره کتابخوانی کشور برای یازدهمین دوره، شیفتگان فرهنگ و معارف را به شرکت در این جشنواره ارزشمند دعوت کرده است. در این دوره علاوه بر کتاب های مربوط به زندگی امام رضا (ع) منابعی با موضوع زندگی و سیره حضرت ولی عصر( عج)  نیزمعرفی شده است.
اینک که به خاطر همه گیری کرونا توفیق زیارت صحن و سرای امام مهربانی ها حاصل نیست، برگزاری جشنواره رضوی بصورت مجازی و آنلاین فرصت مغتنمی فراهم کرده است که می توان از برکات معنوی و معارف رضوی بهره مند شد. بدون شک گسترش، اشاعه و ترویج فرهنگ و اندیشه های اهل بیت عصمت و طهارت علیهم السلام به ویژه  حضرت ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) لازمه هدایت جامعه به سرمنزل کمال است.
لذا ضمن تقدیر و تشکر از همه دست اندر کاران و متولیان امر کتاب و کتابخوانی به ویژه مسدولین و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان، از عمومی شهروندان فرهنگ دوست جهت شرکت در جشنواره کتابخوانی دعوت میکنم.
 
رمضان علینژاد
سرپرست فرمانداری مشگین شهر