فهرست

اخبار برگزيده

طی برگزاری مراسمی؛

طرح های پژوهشی منتخب درحوزه ترویج کتاب و کتابخوانی معرفی شدند

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گفت: بیش از 13 طرح پژوهشی درحوزه ترویج کتاب و کتابخوانی به واحد آموزش و پژوهش اداره کل ارسال شده است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، طی برگزاری مراسمی با حضور مدیرکل و جمعی از کارشناسان ستادی سه طرح برتر پژوهشی در حوزه ترویج کتاب وکتابخوانی معرفی و از صاحبان طرح ها با ارائه لوح تجلیل شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی لاستان گفت: فراخوان ارائه طرح های پژوهشی در حوزه ترویج کتاب و کتابخوانی از طریق اداره کل به کلیه واحد های زیرمجموعه ستادی و کتابخانه های عمومی ارسال شد.
وی خاطر نشان کرد: بیش از 13 طرح پژوهشی توسط کتابداران به واحد آموزش و پژوهش اداره کل به عنوان دبیرخانه طرح های پژوهشی ارسال شده بود که از بین آنها، سه طرح پژوهشی به عنوان طرح های منتخب معرفی و از ارائه کنندگان این طرح ها با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.
قابل ذکر است در این فراخوان، طرح پژوهشی اسماعیل سروی، کتابدار کتابخانه عمومی الغدیر بیله سوار با عنوان؛ «راهکار های افزایش عضویت در کتابخانه» و طرح پژوهشی المیرا ذکی پور،کتابدار کتابخانه عمومی الغدیر بیله سوار با عنوان« برگزاری کارگاه های آموزشی و خلاقیت برای اعضای کودک و نوجوان و نحوه استفاده کودکان از کتب مرجع» و طرح پژوهشی فاطمه زیادپور، کتابدار کتابخانه عمومی میرزاقاسم پریخانی مشگین شهربا عنوان «درس آزاد با کتاب و طرح هر هفته یک روز با کتابدار» به عنوان طرح های منتخب معرفی شدند.
 
 
عكس های مرتبط :