فهرست

اخبار برگزيده

با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛

انعقاد تفاهمنامه همکاری فی مابین اداره کل کتابخانه های عمومی استان و شرکت طنین پیک سبلان

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: با اخذ مجوز های قانونی از نهاد کتابخانه های عمومی کشور، اولین پیشخان خدمات کتابخانه ای شهرک های صنعتی در شرکت طنین پیک سبلان اردبیل راه اندازی می شود.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، با حضور پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل و صفا مهدیزاده، مدیرعامل شرکت طنین پیک سبلان، تفاهمنامه همکاری فی مابین این دو مجموعه فرهنگی و ورزشی امضا و مبادله گردید.
مدیرعامل شرکت طنین پیک سبلان با اشاره به فعالیت تولیدی این شرکت در حوزه تولید اقلام و کالا های ورزشی از جمله انواع توپ های ورزشی و همچنین اسباب بازی و سرگرمی های  کودکان اظهار داشت : در راستای ارتقای توان علمی کارکنان این مجموعه تولیدی، بخشی از این واحد به عنوان کتابخانه در نظر گرفته است که امیدواریم با مساعدت نهاد کتابخانه های عمومی خدمات و نرم افزار های کتابخانه ای و منابع مورد نیاز تامین شود.
وی با اشاره به ایجاد ظرفیت های متنوع در حوزه های فرهنگی، ورزشی و تفریحی برای کارکنان کارخانه در کنار کار تولیدی خاطرنشان کرد: با راه اندازی بخش کتابخانه ای این واحد تولیدی مشارکت های گسترده ای در حوزه اجرای برنامه های فرهنگی و کتابخوانی با مشارکت کتابخانه عمومی اجرا خواهد شد.
صفا مهدیزاده همچنین در خصوص تامین بخشی از جوایز برگزیدگان مسابقات علمی و فرهنگی قول مساعد داد و افزود: این شرکت از محصولات تولیدی خود شامل اسباب بازی و توپ های ورزشی، علاوه برتامین  جوایز برگزیدگان مسابقات کتابخوانی در تکمیل تجهیزات کتابخانه ها نیز مشارکت خواهد کرد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز با بیان اینکه مکاتبات لازم به منظور ایجاد پیشخان کتاب در شرکت طنین پیک سبلان صورن گرفته است اظهار داشت: مقدمات لازم برای اخذ مجوز صورت گرفته به عنوان اولین  پیشخان کتاب خدمات فرهنگی و کتابخانه ای را در شهرک های صنعتی استان ارائه خواهد داد.
وی همچنین خاطر نشان کر: مجوز لازم به منظور عضویت رایگان کارکنان نهاد شرکت طنین پیک در کتابخانه های عمومی فراهم اخذ شده و کارت عضویت رایگان برای آنان صادر خواهد شد.
 
 
 
عكس های مرتبط :