فهرست

اخبار برگزيده

به همت بنیاد فرهنگی آموزشی قلم چی (وقف عام) صورت گرفت؛

اهدای بیش از 6 هزار نسخه کتاب کمک آموزشی و منابع مربوط به گروه سنی کودک و نوجوان به کتابخانه های عمومی استان اردبیل

مسئول نظارت بر پروژه های تجهیز کتابخانه های عمومی بنیاد قلم چی گفت: اهدای کتاب های کمک آموزشی در راستای حمایت و هدایت تحصیلی دانش آموزان در مناطق کم برخوردار صورت می گیرد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، طی مراسمی با حضور رمضانعلی محسنی، مسئول نظارت بر پروژه های کتابخانه های عمومی بنیاد قلم چی و حسین سرمه، مسئول امور بورسیه بنیادقلم چی و همچنین پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل و مسئولان کتابخانه های عمومی سراسر استان، بیش از 6 هزار نسخه کتاب های کمک اموزشی و منابع مکتوب مربوط به گروه سنی کودک و نوجوان به کتابخانه های عمومی سراسر استان اهدا شد.
رمضانعلی محسنی در این مراسم اظهار داشت: اهدای این کتاب ها با مشارکت سایر ناشران از جمله انتشارت قدیانی، نردبان و مبتکران صورت گرفته است .
وی همچنین به اهدای هدایا و بسته های فرهنگی به کتابخانه های عمومی استان اردبیل اشاره کرد و افزود: بیش از 150 بسته فرهنگی حاوی لوازم التحریر و 100 عدد توپ ورزشی نیز همراه این منابع به کتاب خانه ها ارائه شد که برآورد ریالی این منابع و بسته های فرهنگی بالغ بر سه میلیارد ریال است.
محسنی در ادامه سخنان خود به ارائه آمار مشارکت سایر ناشران در اجرای این طرح اشاره و خاطرنشان کرد: انتشارت قدیانی با 65 بسته کتاب شامل 1755 نسخه؛ انتشارت نردبان با 63 بسته شامل 1071 نسخه کتاب؛ انتشارات قلم چی با 63 بسته کتاب 2683 نسخه کتاب و انتشارات مبتکران با 63 بسته کتاب شامل 630 نسخه در اجرای این طرح عام المنفعه مشارکت داشتند.
 
 
 
 
 
عكس های مرتبط :