فهرست

فراخوان

طراحی کتابخانه عشایری

اخبار برگزيده

به منظور گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر؛

ویژه برنامه های فرهنگی و کتابخوانی در کتابخانه ها ی عمومی استان اردبیل اجرا می شود

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان: ترویج فرهنگ ایثار و شهادت ومعرفی آثار فاخر دفاع مقدس، جزو رسالت های فرهنگی کتابخانه های عمومی است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، پروانه رضا قلیزاده مدیرکل کتابخانه ها ی عمومی استان اردبیل همزمان با سالروز آزادی خرمشهرضمن تبریک این روز فرخنده اظهار داشت: فتح خرمشهر نشانگر قدرت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی، ایمان و عشق به ولایت مردم همیشه در صحنه ای است که توانستند با اراده های استوار، ایثار و از خودگذشتگی، شکست دشمنان و مستکبران را در تاریخ ثبت کنند و استقلال، آزادی و صلابت این مرز و بوم را به جهانیان نشان دهند.
رضاقلیزاده با بیان اینکه این روز عزیز همه ساله با برگزاری برنامه های متعدد فرهنگی و کتابخوانی گرامی داشته می شود گفت: امسال نیز به همت کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی برنامه های متعددی با محوریت معرفی کتاب، نشست های کتابخوان در بستر فضای مجازی برگزار می شود.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به برگزاری برنامه های فرهنگی در بستر فضای مجازی گفت: این برنامه ها در مناسبت های مختلف ملی، مذهبی و فرهنگی در کتابخانه های عمومی اجرا می شود و اعضای کتابخانه های عمومی در این برنامه ها مشارکت چشمگیری دارند.