فهرست

با حضور جمعی از فعالان فرهنگی؛

آیین رونمایی از کتاب « اصول و مبانی مدیریت آموزشی» در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد

نویسنده کتاب گفت: مدیریت آموزشی فرایندی اجتماعی است که با بکارگیری مهارت های علمی، فنی و هنری کلیه نیروهای انسانی و مادی را سازماندهی نموده تا به هدف های تعلیم وتربیت برسد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ آیین رونمایی از کتاب« اصول و مبانی مدیریت آموزشی» با حضور مولفین کتاب خانم ها «شبنم موسوی، الهام موسوی، فریبا مقدسی هیر، مینو ابراهیم خلیلی» همزمان با سالروز آزاد سازی خرمشهر با حضور جمعی از علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی در کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد.
گیتاج مهاجری، رئیس کتابخانه مرکزی اردبیل در این مراسم با اشاره به رسالت کتابخانه های عمومی در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی اظهار داشت: نشست های کتابخوان و معرفی کتاب و آئین های رونمایی از کتاب در راستای معرفی نویسندگان بومی و کتاب های آنان برگزار می شود.
وی کتاب را حاصل اندیشه  و تلاش اندیشمندان و اهالی معرفت دانست و گفت: همانگونه که در باغ و بوستان، خاطر آدمی شاد و پر نشاط می‏شود، سفر به بوستان کتاب و مطالعه ژرف آن نیز مشام جان را شاداب و خرم می‏سازد.
رئیس کتابخانه مرکزی افزود: هیچ میراثی، سودمندتر و باارزش‏تر از کتاب نیست؛ زیرا کتاب، مایه آرامش روحی انسان است و به او حکمت‏های جان پرور می‏آموزد و ایمان و اطمینان را به قلب وی هدیه می‏کند.
در ادامه این مراسم الهام موسوی یکی از نویسندگان کتاب، مجموعه حاضر را حاصل تلاش مولفین در بحث مدیریت آموزشی دانست و گفت: مدیریت، فن بهتر به منظور بسیج کردن امکانات سازمان برای بهره وری بیشتر برای نیل به اهداف است.
وی خاطر نشان کرد: کتاب « اصول و مبانی مدیریت آموزشی» در راستای تبیین خط مشی های اصولی آموزش با هدف به کارگیری مهارت های علمی، فنی و هنری کلیه نیروهای انسانی و مادی برای دست یابی به اهداف آموزشی و تعلیم و تربیت گردآوری شده است.
گفتنی است در ادامه این مراسم، میرداماد ستاره دان از ایثارگران و رزمندگان دوران دفاع مقدس به خاطره گویی از رشادت های رزمندگان اسلام در سالروز آزاد سازی خرمشهر پرداخت و گروه سرود «ساحل» به اجرای سرود پرداختند.
 
عكس های مرتبط :