فهرست

با اخذ مجوز از ستاد استانی مبارزه با کرونا صورت گرفت؛

فعالیت بخش امانت کتاب در کتابخانه های عمومی استان اردبیل

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: فعالیت بخش امانت کتاب در کتابخانه های عمومی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به منظورتامین نیاز های مطالعاتی علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی دایر می باشد.

 
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل با اعلام این خبر اظهار داشت:  با توجه به استمرار شرایط قرمر کرونایی و پرهیز اقشار مختلف بویژه دانش اموزان و دانشجویان و فرهیختگان و اصحاب علم و فرهنگ از حضور در محافل علمی و مکان های عمومی، رایزنی های لازم با ستاد استانی مبارزه با کرونا به منظور ارائه کتاب برای علاقه مندان به کتاب و کتابخونی صورت گرفت و مجوز لازم به منظور ارائه کتاب به صورت بیرون بر اخذ شد.
وی افزود: در این راستا بخش امانت تمامی کتابخانه های عمومی با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی، در حال ارائه خدمات امانت کتاب به قشر های مختلف مردم و علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی هستند.
مدیرکل کتابخانه های عمومی در ادامه سخنان خود خاطر نشان کرد: شرایط به وجود آمده ناشی از شیوع کرونا و حضور اکثر مردم در منازل به منظور قطع زنجیره شیوع کرونا زمینه مناسبی برای گرایش به کتاب و کتابخوانی فراهم آورده است و مردم می توانند با تامین منابع علمی مورد نیاز، اوقات فراغت خود را با کتاب و کتابخوانی بگذرانند.
رضاقلیزاده در ادامه سخنان خود با اشاره به طی مراحل ضد عفونی و قرنطینه کردن کتاب های برگشت شده از امانت و همچنین  رعایت کامل پروتکل های بهداشتی در کتابخانه های عمومی گفت: مردم هیچگونه نگرانی از بابت انتقال آلودگی ویروسی از کتابها را نداشته باشند.