بیانه نهم دیماه؛9دی یادآور تجدید پیمان ملت با ارزش های انقلاب اسلامی و ولایت استبسم الله الرحمن الرحیم
صفحات تاریخ حیات مردم ایران زمین آكنده از افتخارات و حماسه هایی است كه هریك به تنهایی برای غرور یك ملت كافیست. از حكمت فرزانگان گرفته تا رشادت سربداران، از علم عالمان فرهیخته تا خون های پاك بر زمین ریخته، از قطع دست تجاوزگر به خاك پاك ایران تا كوركردن چشم فتنه در قلب ایران، همگی نشان ازیك ویژگی بزرگ ملت ایران اسلامی دارد و آن هم بصیرت است.
نهم دی ماه سال 88 به عنوان برگ زرینی در تاریخ پر از حماسه کشور ایران ، پیام ولایت مداری ملت را به جهانیان فریاد زد و مردم با حضور پرشکوه و یکپارچه در راهپیمایی آن روز عظیم نشان داد که توطئه ها و نقشه های استکبار جهانی نخواهند توانست حرکت آنها را در ادامه راه شهداو امام شهیدان لحظه ای کند و یا متوقف کند. 9 دی یادآور تجدید پیمان ملت با ارزشهای انقلاب اسلامی و ولایت است و این خود حاصل بصیرت و آگاهی ملت ایران است که برگرفته از فرهنگ عاشوراست که جهانیان را تسلیم اراده خود کرد و خشم و عصبانیت دشمنان و منافقین ملت را همراه با انفعال و عقب نشینی از مواضع نادرستشان به ارمغان آورد. نهم دیماه سال 1388 یوم الله دیگری در تاریخ حماسه های ماندگاراست که جهانیان شاهد عمق پیوند ولایت و مردم بصیر و انقلابی ایران برای خاموش کردن فتنه های داخلی و توطئه های خارجی بودند.
آری ملتی که در 9 دی حماسه آفرید همان ملتی است که بارها با مهارت شناخت و بصیرت خود بر دهان استکبار و جبهه باطل و یاوه گویان مشت سنگینی را فرود آوردو دربرخورد با فریب خوردگان پست فتنه در هتک حرمت عزای حسینی و خیمه سید الشهداء علیه السلام ، به رغم خواسته و تصور دشمنان، همانگونه که نتوانستند در قیام عاشورا به مقصد خود برسند بار دیگر خون بر شمشیر پیروز شد و بصیرت ملت انقلابی و شهید پرور ایران اسلامی با درس از عاشورای حسینی بر همه خواسته های دشمن مهر باطل زد.
یوم الله 9 دی روز درخشش حضور جوانان و نوجوانانی بود که به نمایندگی از نسل سوم انقلاب در میادین و خیابان‌ها حضور یافتند و صیانت از انقلاب و اسلام را از نسل پیشین تحویل گرفتند . این حماسه بزرگ حاصل حضور جوانان بود و با این حضور جایگاه رهبر دینی و ولایت فقیه در جامعه غرب روشن شد.
جامعه کتابداران آگاه و فهیم استان اردبیل نیز بسان سال های گذشته یک صدا با مردم بصیر و ولائی ایران اسلامی ضمن گرامیداشت 9 دی،  با اراده راستین خود در دفاع از آرمانهای مستحکم انقلاب استوار و پابرجا ایستاده اند تا با تداوم این مسیر شاهد تعالی ایران اسلامی در حوزه های مختلف علمی و فرهنگی وتوسعه همه جانبه محقق شود.
 
 
 [PageVisit]