همزمان با سال روز شهادت حاج قاسم سلیمانی؛اجرای طرح « پیک کتاب» در اردبیل

همزمان با سال روز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی، اجرای طرح پیک کتاب در شهرستان اردبیل آغاز می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، طرح « پیک کتاب» با هدف دسترسی آسان اعضای کتابخانه به منابع مکتوب، در شهر اردبیل اجرا می شود.
 این طرح با توجه به شرایط فعلی و به جهت پیشگیری از شیوع کرونا و همچنین به منظور مشارکت در طرح فاصله گذاری اجتماعی، به همت اداره کل کتابخانه های عمومی استان در شهر اردبیل با نام طرح «پیک کتاب» اجرا می شود که در این طرح، منابع درخواستی اعضای کتابخانه با رعایت شیوه نامه های بهداشتی به درب منازل درخواست کنندگان کتاب، ارسال خواهد شد.
برای اجرای این طرح شماره تلفن های 33520742و 33520743 و شماره پیامکی  100045013 اختصاص داده است  تا اعضای کتابخانه با برقراری تماس تلفنی و ارسال پیامک به شماره های ذکر شده کتابهای مورد نیاز خود را درخواست کنند.
علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی می توانند به غیر از روز های تعطیل، از ساعت 8 صبح لغایت 12 ظهر منابع مورد نیاز خود را درخواست نمایند تا همکاران ما با جمع اوری درخواست های مردم ظرف مدت سه روز منابع درخواستی  را در درب منازل اعضا تحویل دهند.
اعضای کتابخانه برای جستجوی کتاب های مورد نیاز خود می توانند با مراجعه با سامانه یکپارچه جستجوی یکپارچه کتاب به آدرس « samanpl.ir » منابع مورد نظر را جستجو کنند.
گفتنی است این طرح ویژه شهر اردبیل بوده و به صورت رایگان اجرا خواهد شد و با استمرا اجرای طرح در خصوص توسعه اجرای طرح پیک کتاب در سایر شهرستان ها و سایر موارد مورد لزوم تصمیم گیری خواهد.
 
 
 
عكس هاي مرتبط :
 [PageVisit]