1398/9/2 شنبه به منظور تجلیل از اهالی فرهنگ؛ آئین تجلیل از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی برگزار می شود در بیست و هفتمین دوره هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار،همایش تجلیل از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی استان اردبیل برگزار می شود.  

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، پروانه رضاقلیزاده مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اعلام این خبر اظهار داشت: به منظور تجلیل از اهالی فرهنگ همزمان با بیست و هفتمین هفته کتاب،  آئین تجلیل از فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی، روز دوشنبه، چهارم آذرماه راس ساعت 10 صبح در محل تالار بیضا کتابخانه عمومی شهید مطهری اردبیل برگزار می شود.

وی با بیان اینکه 17 نفر منتخب مورد تجلیل قرار خواهند گرفت اظهار داشت: در این همایش ، کتابداران فعال، کتابخانه های فعال، کتابخوانان در رده های سنی، کودک، نوجوان، جوان، بزرگسال و همچنین برگزیدگان جشنواره های کتابخوانی با اهدای لوح تقدیر و هدایا تجلیل خواهند شد.

رضاقلیزاده  با اشاره به برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی و کتابخوانی در سطح ملی و استان با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی خاطر نشان کرد: تجلیل از تلاشگران این عرصه و تکریم کتابخوانان موجب ایجاد انگیزه در قشر های مختلف برای کتاب و کتابخوانی خواهد شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با دعوت از آحاد مختلف مردم برای حضور در این مراسم افزود: استقبال فرهنگ دوستان از این مراسم موجب دلگرمی کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی برای ارائه خدمات بهتر و بیشتر را فراهم خواهد آورد.

بيشتر
 [PageVisit]