با همکاری ادارات فرهنگی شهرستان نیر؛برگزاری برنامه های فرهنگی و کتابخوانی در شهرستان نیر

مراسم شعر خوانی و رونمایی از کتاب های نویسندگان و شاعران شهرستان نیر برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، همزمان با ایام دهه فجر مراسم «رونمایی از کتاب های نویسندگان و شاعران شهرستان نیر»، به همّت کتابخانه عمومی علامه امینی شهرستان نیر و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیر و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان نیر، به صورت مجازی، برگزار شد.
مسئول کتابخانه عمومی علامه امینی شهرستان نیر،گفت: این برنامه، در راستای حمایت از آثار نویسندگان و شاعران شهرستان نیر و معرّفی آثار آنان برگزار می شود.
در این مراسم، رحمان زمانی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیر، با تأکید بر ادامه چنین فعالیت هایی در شهرستان نیر، اظهار داشت: تعالی یک جامعه با کتاب و کتابخوانی میسر خواهد بود و هدف از برگزاری چنین مراسم هایی ارج نهادن به قلم و کتاب است.
وی گفت: «آثار مکتوب شهرستان نیر نشان از فرهنگ غنی این شهرستان دارد که در قلم نویسندگان و شاعران این شهرستان مشهود است.
در ادامه، هر یک از نویسندگان و شاعران درباره آثار خود به سخنرانی پرداختند و قسمت هایی از کتاب های شان را قرائت نمودند.
در این نشست، از کتاب های کریم حنفی نیری، روزبه صمدی (نیراوغلو)، رضا سیدزاده، فردین نعمت زاده، هانیه پورحیدر، رونمایی شد و در پایان، با اهدای لوح سپاس از آنان تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است برنامه دیگری نیز با عنوان «نشست تخصصی شعر انقلاب»، درکتابخانه عمومی علامه امینی شهرستان نیر با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان نیر، به صورت مجازی، برگزار شد.
در این نشست، روزبه صمدی (نیراوغلو)، امیرعلی دنیادیده، رضا سیدزاده، توحید پوراسد، به شعرخوانی اشعار خود پیرامون انقلاب اسلامی پرداختند.
 
 
عكس هاي مرتبط :
 [PageVisit]