با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛جلسات انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان های نمین و سرعین به صورت مجازی برگزار شد

پروانه رضاقلیزاده گفت: از اول سال جاری تولید محتوای فرهنگی و کتابخوانی توسط کتابداران در بستر فضای مجازی رشد چندین برابری داشته است.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، جلسه انجمن کتابخانه های عمومی در شهرستان های سرعین و نمین با حضور پروانه رضا قلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان؛ شهلا هنرور، معاون اجتماعی و فرهنگی فرماندار نمین؛ رشید عباسی، معاون عمرانی فرماندار سرعین؛ مهین سلامتی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نمین؛ داور نصرتی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سرعین و سایر اعضای این انجمن ها در بستر فضای مجازی برگزار شد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل در این جلسات با اشاره به فعالیت گسترده کتابداران در بستر فضای مجازی اظهار داشت: همزمان با توسعه ویروس کرونا فعالیت کتابداران در بستر فضای مجازی گسترش یافته است و تولید محتوای فرهنگی و کتابخوانی چندین برابر شده است.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نمین نیز در این جلسه با اشاره به نیمه کاره ماندن پروژه کتابخانه روستایی در روستای دولت اباد شهرستان نمین گفت: تمهیدات لازم به منظور اخذ اعتبار برای تکمیل این پروژه آغاز شده است و امیدواریم منابع مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری این پروژه اختصاص یابد.
شهلاهنرور معاون اجتماعی و فرهنگی فرماندار نمین با بیان اینکه توسعه همه جانبه نیازمند توسعه فرهنگی است گفت: توسعه فرهنگی زیرساخت توسعه در ابعاد مختلف را فراهم می آورد.
وی با اشاره به فعالیت موثر کتابخانه های عمومی شهرستان نمین در ترویج کتاب و کتابخوانی ابراز امیدواری کرد پروژه کتابخانه روستایی دولت آباد تکمیل و مورد بهره برداری اهالی قرار گیرد.
داور نصرتی درجلسه مجازی انجمن شهرستان سرعین نیز از برنامه ریزی های صورت گرفته به منظور اخذ زمین مورد نیاز برای احداث کتابخانه در شهر تازه تاسیس  ایردی موسی خبر داد و گفت: در این زمینه مکاتبات لازم از طریق فرمانداری شهرستان و شهرداری شهر ایردی موسی  صورت گرفته و پیگیری های لازم تا اخذ زمین مورد نظر ادامه خواهد داشت.
عباسی معاون فرماندار سرعین نیز در جلسه انجمن این شهرستان در خصوص پیگیری اختصاص زمین مورد نیاز برای ساخت کتابخانه در شهر تازه تاسیس ایردی موسی قول مساعد داد و گفت: پیگیری های لازم را از طریق فرمانداری در این خصوص به عمل خواهد آورد.
 
 
 
 
 
 
عكس هاي مرتبط :
 [PageVisit]