اخبار شهرستان‌ها
1402/1/29 سه‌شنبه
همزمان با ماه مبارک رمضان؛
محافل انس با قرآن کریم در کتابخانه های عمومی شهرستان کوثر برگزار شد
حجت الاسلام بهمن رسولی،امام جماعت فیروزآبادگفت: کتابخانه های عمومی در ترویج معارف قرآنی در شهرستان کوثر نقش برجسته ای دارند.
 به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، همزمان با لیالی پرفیض قدر محفل  انس با قرآن کریم در کتابخانه‌های عمومی؛ دکترحسن احمدی گیوی، امیرکبیر، ولایت، شهیدسبزعلیپور زرج آباد شهرستان کوثر با مشارکت بانوان خانه‌دار و اعضای کودک و نوجوان برگزار شد.
در این محافل تلاوت آیات قرآن کریم، نقل قصه های قرآنی، و تبیین سیره حضرت علی (ع) تشریح و همچنین منابع دوازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی معرفی شدند.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان کوثر در این خصوص اظهار داشت: کتابخانه های عمومی در طول سال برنامه های متنوع و متعددی را در راستای توسعه فرهنگی در شهرستان برگزار می کنند که با استقبال خوب شهروندان و علاقمندان به کتاب و کتابخوانی مواجه است.

حجت الاسلام بهمن رسولی امام جماعت بخش فیروزآباد نیز در محفل انس با قرآن که در کتابخانه عمومی ولایت فیروز برگزار شد اظهار داشت: فرهنگ سازی، ترویج و گسترش معارف قرآنی در جامعه از وظایف دستگاه ها و نهادهای متولی حوزه فرهنگ است و کتابخانه های عمومی نیز به عنوان یکی از نهادهای متولی امر فرهنگ، نقش برجسته ای در این حوزه ایفا می کنند.
 گفتنی است: در کتابخانه عمومی ولایت بخش فیروز محفل انس با قرآن با حضور حجت الاسلام بهمن رسولی، امام جماعت بخش فیروز؛ جعفر حمیدی قاری قرآن و با استقبال بانوان خانه‌دار برگزار شد.
 در کتابخانه عمومی شهید سبز علی پور روستای زرج آباد برنامه قرائت و تفسیر قرآن کریم  با حضور و قرائت پریسا رمضانی، مربی قرآن روستا و با مشارکت اعضای کودک و نوجوان کتابخانه برگزار گردید.
قابل ذکر است: در کتابخانه عمومی امیرکبیر نیز محفل قرائت قرآن کریم با حضور اعظم شفائی؛ و مشارکت اعضای کودک و نوجوان برگزار شد و در کتابخانه دکترحسن احمدی گیوی نیز به مناسبت لیالی پرفیض قدر، برنامه قرائت و تفسیرقرآن با حضور ابوالفضل رحمان پناه، از اساتید دانشگاههای استان و مشارکت اعضای کتابخانه برگزار شد.
 
                                                         
 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.