1397/2/2 يكشنبه همزمان با اعیاد شعبانیه: برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی در کتابخانه های عمومی شهرستان اردبیل به منظور گرامیداشت اعیاد شعبانیه و روز پاسدار برنامه های مختلف فرهنگی در کتابخانه های عمومی شهرستان اردبیل برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی شهرستان اردبیل؛ عظیم عبدلی معاون اداره کل کتابخانه های عمومی شهرستان اردبیل از برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی در کتابخانه های عمومی شهرستان اردبیل همزمان با سالروز ولادت حضرت امام حسین (ع) خبر داده افزود؛ همزمان با این ایام فرخنده ویژه برنامه ی تجلیل از مقام پاسداران و جانبازان در کتابخانه عمومی امام علی (ع) با حضور ایثارگران و میهمانانی از بسیج ادارات استان و سرمربی حلقه های صالحین استان برگزار شد.

وی افزود؛ در این نشست سخنرانان ضمن بررسی شیوه و سیره زندگانی حضرت امام حسین (ع) و ائمه معصومین ،نامگذاری سالروز ولادت امام حسین (ع) به عنوان روز پاسدار را نشان از اهمیت و جایگاه این عناصر  خدمتگزار دانستند.

در ادامه این مراسم نشست جمع خوانی و بلند خوانی کتاب «هنوز مرا نشناخته ای» نوشته ساسان ناطق که به بیان زندگی و خاطرات شهید مرحمت بالازاده پرداخته است اجرا شد.

عظیم عبدلی در ادامه سخنان خود به برگزاری مسابقه نقاشی ،مسابقه حفظ قرآن، اجرای سرود های انقلابی در سایر کتابخانه های شهرستان اردبیل اشاره کردو افزود؛ همزمان با این اعیاد برنامه های مختلف فرهنگی در کتابخانه های مقدس اردبیلی، شیخ شرف الدین،پانزده خرداد آراللو برگزار شد.

در پایان این مراسم اعضای کتابخانه ضمن اهدای شاخه گل به پاسداران و ایثارگران حاضر در این نشست از مقام شامخ آنان تجلیل کردند و به نفرات برتر شرکت کننده در مسابقات جوایزی اهدا شد.

 [PageVisit]