1397/9/1 پنجشنبه همزمان با هفته گرامیداشت هفته کتاب برگزار شد چالش کتابخوانی در سرعین/تمامی گروه های سنی جامعه هدف ترویج مطالعه هستند همزمان با بیست و ششمین هفته گرامیداشت کتاب، نشستی با محوریت چالش کتابخوانی در شهرستان سرعین برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان اردبیل، اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سرعین با مشارکت شهرداری ایردی موسی و انجمن جوانان شهرستان شهر سرعین، نشستی با عنوان چالش کتابخوانی را  برگزار کرد.

این نشست که با هدف ترویج فرهنگ مطالعه و بررسی موانع توسعه آن در سطح شهر برگزار شده بود، با استقبال کم نظیر شهروندان و فعالان عرصه کتاب و کتابخوانی برگزار شد.

همچنین در راستای ترویج مطالعه برنامه های متنوع فرهنگی اجرا شد که شامل برگزاری مسابقه خاطره نویسی از کتاب، حضور در مهدهای کودک و قصه گویی و کتابخوانی، دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان و حضور در نماز عبادی سیاسی جمعه است.

در ادامه سلسله برنامه های هفته کتاب، تجلیل از برگزیدگان جشنواره رضوی، جمع خوانی کتاب «ماه، خورشید، کلاه» از آثار جعفر ابراهیمی با حضور دانش آموزان مدارس شهرستان سرعین و جمع خوانی کتاب «در سوگ سهراب» از آثار جعفر ابراهیمی در کتابخانه عمومی استاد اسداللهی روستای شایق، بخش دیگری از برنامه های فرهنگی برگزار شده شهرستان سرعین در هفته گرامیداشت کتاب و کتابخوانی بود.

 

بيشتر
 [PageVisit]