با هدف آگاهی بخشی به کودکان؛مسابقه نقاشی غیرحضوری با شعار «کرونا را شکست می‌دهیم» در کتابخانه های عمومی استان اردبیل برگزار می‌شود

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل گفت: مسابقه نقاشی غیرحضوری ویژه کودکان با شعار «کرونا را شکست می‌دهیم» در استان اردبیل برگزار می‌شود .

به گزارش خبرگزاری فارس از اردبیل، پروانه رضاقلی‌زاده ظهر امروز در جلسه هماهنگی برنامه‌های فرهنگی کتابخانه‌های استان اردبیل اظهار کرد: مسابقه نقاشی غیرحضوری ویژه کودکان ۴ الی ۱۲ سال با شعار «کرونا را شکست می‌دهیم» در استان برگزار می‌شود.‌

وی به موضوعات این مسابقه اشاره کرد و افزود:کارهایی که در ایام تعطیلات به دلیل ویروس کرونا و حضور در منزل انجام می‌دهیم،کتابخوانی در این تعطیلات و مراقبت‌های بهداشتی در مواجهه با کرونا از جمله موضوعات مطرح در این مسابقه است .

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل با اشاره به جزئیات شرکت در این مسابقه، تصریح کرد: استفاده از برگه A4 و نوشتن مشخصات فردی اعم از نام و نام خانوادگی، سن، استان، شهرستان، شماره تماس و موضوع نقاشی روی برگه و ذیل فایل ارسالی لازم است.

رضاقلی‌زاده تصریح کرد: استفاده از تمامی ابزار نقاشی از جمله مدادرنگی، آبرنگ، مداد شمعی و گواش امکان‌پذیر بوده و کیفیت رنگ‌آمیزی، خلاقیت و کپی نبودن حائز اهمیت است .

وی با بیان این‌که این مسابقه به صورت غیرحضوری برگزار می شود، ادامه داد: شرکت‌کنندگان تصاویر نقاشی خود را به پیام رسان سروش در پورتال خبری نهاد کتابخانه های عمومی کشور به آدرس :    iranplir ارسال کنند.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل گفت: این مسابقه نقاشی ویژه کودکان در مقابله با ویروس کرونا و با اهدافی چون اشاعه فرهنگ کتابخوانی، غنی‌سازی اوقات فراغت کودکان برگزار و به برگزیدگان جوایزی از طرف نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور اهدا می‌شود.

 

 [PageVisit]