با مشارکت بسیج کارمندان و کتابخانه عمومی علامه امینی شهر نیر برگزار شد؛اجراي طرح «ميز خدمت رساني» در روستاهاي گلستان شهرستان نيـر

اجرای برنامه های فرهنگی و کتابخوانی با مشارکت بسیج کارمندان و کتابخانه عمومی علامه امینی شهرستان نیر در روستای گلستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، علی میرزاپور، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نیر با اعلام این خبر اظهار داشت :  به همت پیمان جلیل پور ، کتابدار کتابخانه عمومی علامه امینی و با  مشارکت بسیج کارمندان و اداره آموزش و پرورش  شهرستان نیر، طرح میز خدمت رسانی، در روستای گلستان با اجرای برنامه های فرهنگی و کتابخوانی برگزار شد.

وی افزود: این برنامه با هدف بهره گیری از ظرفیت و توانایی بالقوّه کتابخانه عمومی در راستای افزایش خدمات کتابخانه ای در روستا، ارتقای فرهنگ کتاب و کتابخوانی در روستا و کوشش برای سوق دادن کودکان و نوجوانان روستای گلستان به امر مطالعه غیر درسی به واسطه اجرای برنامه های فرهنگی کتاب محور برگزار شد.

در این برنامه، پیمان جلیل پور؛ مسئول کتابخانه عمومی علّامه امینی شهرستان نیر، برنامه های فرهنگی کتاب محور از جمله، معرّفی کتاب، کتاب خوانی، قصّه گویی، جمع خوانی، برای کودکان و نوجوانان را در روستای گلستان اجرا کرد.

عكس هاي مرتبط :
 [PageVisit]