همزمان با سایر کتابخانه های عمومی استان ؛در کتابخانه های عمومی شهرستان بیله سوار برگزار شد

برنامه های مختلف فرهنگی بمنظور پاسداشت یاد و خاطره سردار شهید قاسم سلیمانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهادت سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی مراسم صبحگاه مشترک با همکاری کتابخانه عمومی امام خمینی(ره) در دبستان رقیه (س) برگزار شد در این مراسم ابتدا مقاله ای از زندگینامه سردار حاج قاسم سلیمانی توسط ملیسا علیپور عضو کتابخانه برای دانش آموزان ارائه شد، در ادامه ایم برنامه در راستای  آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان بعنوان آینده سازان کشور با فرهنگ ایثار و شهادت، کتاب «من برگ عبور مرحمت هستم» توسط فاطمه محبی، عضو کتابخانه عمومی معرفی شد.

در کتابخانه عمومی الغدیر نیز با مشارکت اعضای نوجوان جهت معرفی آن سردار شهید روزنامه دیواری تهیه و نوجوانان در کمپین «من هم سلیمانی ام» شرکت کردند و همزمان با اولین پنج شنبه شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی زندگینامه سردار سلیمانی در کتابخانه بازخوانی و نوجوانان با آرمانهای این شهید والامقام آشنا شدند.

در کتابخانه عمومی علامه محمدتقی جعفری نیز با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهر جعفرآباد برنامه های متنوع فرهنگی به منظور پاسداشت یاد و خاطره شهید قاسم سلیمانی  اعم از روایت گری از زندگینامه سردار سلیمانی، ختم سوره یاسین، نوشتن نامه با موضوع دلنوشته های کودکان برای حاج قاسم سلیمانی و همچنین به مناسبت آغاز ایام فاطمیه کتاب توسل به حضرت فاطمه (س) قرائت گردید.

 در کتابخانه عمومی شهید اسد بهراد روستای خلیفه لو اعضای نوجوان دل نوشته های خود را در وصف سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی نوشتند.

قرائت زیارت عاشورا با حضور دانش آموزان مدرسه متوسطه خدیجه نیز از جمله برنامه هایی بود که در کتابخانه عمومی روستای بابک همزمان با این ایم برگزار شد.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

عكس هاي مرتبط :
 [PageVisit]