به مناسبت هفته کتاب؛دیدار کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان سرعین با امام جمعه و فرماندار سرعین

همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب ،کتابخوانی و کتابدار، کارکنان کتابخانه های عمومی شهرستان سرعین با امام جمعه و فرماندار شهرستان دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی شهرستان سرعین به نقل از داور نصرتی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سرعین در این دیدارحجت الاسلام والمسلمین محمود اصغری امام جمعه شهرستان سرعین ضمن تبریک هفته کتاب و قدردانی از زحمات تلاشگران عرصه فرهنگ مکتوب اظهار داشت: ارائه کتاب های خوب یکی از بهترین ابزارها برای به کمال رساندن انسان هاست و برای رسیدن به این اهداف باید کتاب های مفید ارائه گردد.

حجت الاسلام اصغری برگزاری برنامه های فرهنگی از جمله نشست های کتابخوان و جمع خوانی کتاب در کتابخانه های عمومی سرعین را در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی موثر دانست و خاطر نشان کرد:  نشست های تخصصی ویژه اقشار و گروه های مختلف که در کتابخانه عمومی حضرت ولی عصر (عج) شهرستان سرعین برگزار می شود از مهتمرین اقدامات فرهنگی است و این روند باید استمرار داشته باشد.

 گفتنی است کتابداران شهرستان سرعین همچنین با حضور در دفتر فرماندار سرعین با حسن حسن پور، فرماندار شهرستان سرعین دیدار کردند.

فرماندار شهرستان سرعین در این دیدار ضمن تبریک هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، هفته کتاب را مقوله ای مهم جهت ترویج کتاب و کتابخوانی دانست و گفت:  کتابداران در تقویت فرهنگ کتابخوانی و ترغیب نوجوانان و جوانان به مطالعه و کتابخوانی به عنوان میراث ماندگار نقش مهمی دارند.

عكس هاي مرتبط :
 [PageVisit]