در راستای همکاری های مشترک صورت گرفت؛نشست مشترک کتابدار بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردبیل با مسئولان اداره بهزیستی شهرستان نمین

در راستای اجرای برنامه های مشترک، نشست مشترک کتابدار بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردبیل با مسئولان اداره بهزیستی شهرستان نمین به منظور اجرای برنامه های مشترک فرهنگی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل،  به منظور بسترسازی و هماهنگی های لازم جهت راه اندازی بخش روشندلان در کتابخانه عمومی نمین و اجرای برنامه های فرهنگی متنوع با همکاری اداره بهزیستی این شهرستان، نشست مشترک مسئولان اداره بهزیستی و کتابخانه های عمومی شهرستان نمین با حضور کتابدار بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردبیل برگزار شد.

در ابتدای این نشست، سجاد فداکار، کتابدار بخش روشندلان کتابخانه مرکزی اردبیل ،گزارشی از امکانات و برنامه های بخش روشندلان ارائه کرد و گفت:  برنامه ها و اهداف بخش روشندلان  اجرای برنامه های فرهنگی با حضور این عزیزان جهت توانمندسازی و ایجاد نشاط و امید به زندگی بهتر آنان است و روشندلان بصورت رایگان از خدمات این بخش استفاده می کنند.

فداکار در ادامه برای برگزاری نشست کتابخوانی باروشندلان شهر نمین و خانواده های آنان در محل کتابخانه عمومی امامی نمین اعلام آمادگی کرد و گفت: در صورت ایجاد هماهنگی بین کتابخانه های عمومی و بهزیستی شهرستان نمین این برنامه فرهنگی برگزار خواهد شد.

مهدوی،رئیس اداره بهزیستی نمین در ابتدا ضمن خوش آمد گویی و ابراز خرسندی از حرکت فرهنگی کتابخانه های عمومی، راه اندازی بخش روشندلان را بسیار ارزشمند دانست و حمایت همه جانبه  اداره بهزیستی نمین  از برنامه های اجرایی کتابخانه در زمینه روشندلان را اعلام کرد.

رئیس اداره بهزیستی نمین گفت: تمامی ظرفیت ها بهزیستی نمین در خدمت کتابخانه های عمومی خواهد بود تا روشندلان عزیز از امکانات و خدمات موجود کتابخانه استفاده نمایند.

در ادامه این نشست اسامی روشندلان شهرستان به اداره کتابخانه های عمومی نمین تحویل داده شد تا برنامه ریزی لازم جهت عضویت و اقدامات مقتضی جهت اجرای برنامه های مرتبط و متناسب با همکاری طرفین صورت پذیرد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 73