فصل گرم کتابخوانی در کتابخانه ها؛ برگزاری محافل گرم کتابخوانی در کتابخانه های عمومی اردبیل

کتابخانه های عمومی اردبیل همزمان با فصل گرم تابستان برنامه های متنوع کتابخوانی اجرا می کنند.

        

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ همزمان با فصل گرم تابستان با هدف انس کودکان با کتاب و همچنین آشنایی کودکان با خدمات ارائه شده درکتابخانه عمومی بحرالعلوم ثمرین، با حضور اعضای فعال کتابخانه کلاس قصه گویی و همچنین آموزش کار دستی برگزار شد و در برنامه کتابخوانی ، کتاب« کمک به دیگران » با حضور کودکان جمع خوانی شد.


در کتابخانه عمومی مقدس اردبیلی نیز به منظور تشویق کودکان برای مطالعه کتاب،  برنامه رنگ آميزي با موضوع كتاب و كتابخواني اجرا شد که این برنامه با حضور پر شور اعضای فعال کتابخانه مقدس اردبیلی همراه بود.

همزمان با سالروز شهادت امام محمدتقی (ع)، نشست جمع‌خوانی با محوریت تحلیلی از زندگانی امام محمد تقی (ع) با حضور اعضای فعال، در کتابخانه 15 خرداد آراللو برگزار شد.

با هدف غنی سازی اوقات فراغت کودکان در کتابخانه عمومی امام علی (ع) طرح های خلاقانه کتابخوانی ویژه ایام تابستان همزمان با هفته اول مرداد ماه برگزار شد، کلاس آموزشی کاردستی، سفال‌گری، نویسندگی، نقاشی، روزنامه دیواری و... در موضوعات مختلف با محوریت شکوفایی خلاقیت از جمله برنامه هایی بود که در این کتابخانه برگزار شد.

به مناسبت فرا رسیدن عید قربان و عید غدیر خم یک دوره مسابقه نقاشی با حضور کودکان در بخش کودک کتابخانه شیخ صفی الدین اردبیلی برگزار شد، در ابتدا نرگس نجفی کتابدار بخش کودک کتابخانه عمومی شیخ صفی الدین کتاب « قوچ آسمانی» نوشته عبدالودود امین  را برای اعضای حاضر در این مسابقه معرفی کرد و در ادامه مسابقه نقاشی با موضوع عید قربان و غدیر خم برگزار شد.

عكس هاي مرتبط :
 
تعداد بازديد اين صفحه: 91