بازدید معاون عمرانی استاندار از پروژه کتابخانه مرکزی بیله سوار؛شمارش معکوس برای افتتاح کتابخانه مرکزی بیله سوار

معاون عمرانی استاندار اردبیل گفت: شمارش معکوس برای افتتاح کتابخانه مرکزی بیله سوار شروع شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، به منظور بازدید از پروژ های عمرانی شهرستان بیله سوار، مسعود امامی، معاون عمرانی استاندار، موسی کنعانپور، مدیرکل امور عمرانی استانداری، حسن قبادی، فرماندار شهرستان بیله سوار، پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی از پروژه کتابخانه مرکزی بیله سوار بازدید کردند.

معاون عمرانی استاندار اردبیل با اشاره به هزینه کرد بیش از 23 میلیارد ریال برای احداث کتابخانه مرکزی بیله سوار اظهار داشت: از اعتبارات سال گذشته بیش از 2 میلیارد و 150 میلیون ریال از مطالبات پیمانکاران این پروژه پرداخت شده است.

وی خاطر نشان کرد برای تکمیل این پروژه فرهنگی بیش از 2 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار مورد نیاز است که تلاش خواهیم کرد از محل اعتبارات سالجاری اختصاص یابد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان نیز در جریان این بازدید با اشاره به نیاز شهرستان مرزی بیله سوار برای توسعه فضا های فرهنگی شهرستان گفت: پروزه کتابخانه مرکزی بیله سوار از نظر زیربنا و مساحت دومین کتابخانه استان بعد از کتابخانه مرکزی اردبیل است.

وی در حاشیه بازدید از پروژه کتابخانه مرکزی و کتابخانه های بیله سوار با در نشست صمیمی با کتابداران شرکت کرد و از نزدیک درجریان مسائل و مشکلات کتابخانه های شهرستان قرار گرفت.


عكس هاي مرتبط :
 
تعداد بازديد اين صفحه: 97