همزمان با روز دختر برگزار شد؛نشست بلند خوانی کتاب برای کودکان در کتابخانه عمومی امامی نمین

همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر، نشست بلند خوانی کتاب و تجلیل از عضو با حجاب کتابخانه در کتابخانه عمومی امامی نمین برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، همزمان با ولادت حضرت معصومه( س) و روز دختر، نشست بلند خوانی کتاب با حضور پروانه رضاقلیزاده، مدیرکل و جمعی از مسئولان و اهالی شهرستان در محل کتابخانه عمومی نمین برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این نشست با تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و گرامیداشت روز دختر، جامعه امروز را نیازمند الگوپذیری از سیره ائمه معصومین دانست و افزود: رعایت حجاب اسلامی و موازین شرعی و اسلامی و برگزاری برنامه های مرتبط با حجاب و عفاف از جمله مواردی است که باید درکتابخانه های عمومی مورد توجه قرار گیرد.

وی با اشاره به استقبال قابل توجه کودکان و خانواده ها  از برنامه های کتابخوانی خاطرنشان کرد: شکل گیری شخصیت افراد از دوران کودکی آغاز می شود و ضروری است هم در جهت کتابخوان کردن کودکان و هم در جهت افزایش گرایش های اسلامی بویژه حجاب و عفاف، توجه ویژه ای به این قشر از افراد جامعه انجام گیرد.

در ادامه  این مراسم گروه نمایش کتابخانه به اجرای نمایش عروسکی پرداختند و کتاب« فاطمه فاطمه» توسط آیلین نصرتی و کتاب « قصه های شاهنامه » توسط مهدیس فتحی و کتاب« موش کتابخانه» توسط روژان فخری » از اعضای کودک این کتابخانه معرفی شد.

گفتنی است در این پایان این مراسم در راستای ترویج فرهنگ عفاف و حجاب از لیلا عباسی  به عنوان عضو باحجاب برتر کتابخانه عمومی امامی نمین با اهدای لوح و هدیه تجلیل شد.  

   

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 74