طی حکمی از سوی دبیرکل نهاد؛مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل منصوب شد

پروانه رضاقلیزاده با حکمی از سوی دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه ها ی عمومی استان اردبیل به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی نهاد کتابخانه های عمومی کشور، با هماهنگی استاندار محترم و رئیس انجمن کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، علیرضا مختارپور، دبیرکل نهاد کتابخانه های عمومی کشور، پروانه رضاقلیزاده را به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی و رئیس دبیرخانه کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل منصوب کرد.

متن حکم به این شرح است:

سرکار خانم پروانه رضاقلیزاده

با سلام

نظر به تخصص، تجربیات و تعهد سرکار عالی در عرصه فرهنگی به موجب این ابلاغ به عنوان مدیرکل کتابخانه های عمومی و رئیس دبیرخانه انجمن کتابخانه های عمومی استان اردبیل منصوب می شوید.

امید است در سایه توجهات ذات باریتعالی و بهره مندی از همکاری و همدلی با مقامات محترم استان، اعضای محترم انجمن ها و همکاران گرامی در تحقق اهداف و سیاست های توسعه کمی و کیفی کتابخانه های عمومی کشور و اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران موفق و موید باشید.

و من الله التوفیق

علیرضا مختارپور

همچنین دبیرکل نهاد از زحمات رباب عزیزخانی که  پیش از این برای مدت حدود پنج سال مدیرکل کتابخانه های عمومی استان اردبیل بود، قدردانی کرد.  

 
تعداد بازديد اين صفحه: 274