با انعقاد تفاهمنامه همکاری؛تداوم همکاری های مشترک دانشگاه فرهنگیان و کتابخانه های عمومی در ترویج فرهنگ کتاب خوانی

تفاهمنامه همکاری مشترک فی مابین دانشگاه فرهنگیان و کتابخانه های عمومی استان به منظور اجرای برنامه های فرهنگی منعقد شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، در نشست مشترک رباب عزیزخانی ، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با رضا عبدی، مدیرپردیس های دانشگاه فرهنگیان اردبیل که در دفتر مدیریت دانشگاه فرهنگیان برگزار شد تفاهمنامه همکاری بین این دونهاد فرهنگی مبادله شد.

رباب عزیزخانی در این نشست با بیان اینکه معلمان مهمترین نقش را در ایجاد انگیزش برای مطالعه کتاب و کتابخوانی در بین دانش آموزان را دارند گفت: معرفی کتاب و کتابخانه های عمومی در مدارس و همچنین برگزاری نشست های فرهنگی و کتابخوانی می تواند زمینه حضور دانش آموزان در کتابخانه ها و کتابخوان شدن دانش آموزان را فراهم سازد.

در ادامه این نشست رضا عبدی نیز از آمادگی پردیس های دانشگاه فرهنگیان برای اجرای برنامه های مشترک خبر داد و گفت: باید با اتخاذ روش های خلاقانه و نوین  فرهنگ کتاب و کتاب خوانی را ترویج کرد.

گفتنی است در این تفاهمنامه  به تشکیل جلسات هم اندیشی با موضوع راهکار های افزایش مطالعه و برگزاری جلسات مشترک بین کتابدارن دانشگاه فرهگیان و کتابخانه های عمومی تاکید شده است و در بخش های دیگر این تفاهمنامه  استفاده از ظرفیت های مختلف طرفین در جهت پیشیرد اهداف فرهنگی مورد توجه قرار گرفته است.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 79