احداث کتابخانه عمومی در شهر گرمی؛اولین کتابخانه عمومی مستقل در شهر گرمی احداث می شود

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان گفت: با مشارکت بنیاد علوی و مسکن شهر سازی استان، اولین کتابخانه عمومی مستقل در شهر گرمی احداث می شود.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، رباب عزیزخانی ، مدیرکل کتابخانه های عمومی با محبوب حیدری، مدیرکل راه و شهرسازی استان دیدار و در خصوص احداث کتابخانه عمومی در شهر گرمی و همچنین تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی شهرستان بیله سوار گفتگو کرد.

مدیرکل کتابخانه ها ی عمومی استان در این دیدار با اشاره به انعقاد تفاهمنامه همکاری فی مابین نهاد کتابخانه ها ی عمومی کشور با بنیاد علوی بمنظور ساخت کتابخانه در مناطق مختلف کشور گفت: در این تفاهمنامه شهر گرمی نیز در اولویت ساخت کتابخانه عمومی قرار گرفته است.

وی با اشاره به عدم اختصاص زمین مناسب برای ساخت کتابخانه در طول سالیان گذشته خواستار اختصاص زمین مناسب برای این منظور شد.

عزیزخانی همچنین با بیان اینکه کتابخانه مرکزی بیله سوار با بیش از 95 درصد پیشرفت فیزیکی توسط مسکن و شهر سازی در حال تکمیل است ابراز امیدواری کرد با اختصاص اعتبار مورد نیاز، این پروژه نیز در سالجاری مورد بهره برداری قرار گیرد.

محبوب حیدری نیز در این دیدار در خصوص اختصاص زمین مناسب برای ساخت کتابخانه عمومی در مرکز شهرستان گرمی قول مساعد داد و گفت: اعتبار مورد نیاز برای تکمیل و افتتاح کتابخانه مرکزی بیله سوار اختصاص خواهد یافت.  

 
تعداد بازديد اين صفحه: 87