همزمان با روز جهانی قدس؛حضور پرشور کتابداران استان در راهپیمایی روز جهانی قدس و اجرای برنامه های فرهنگی

کتابداران کتابخانه های عمومی استان اردبیل با حضور در راهپیمایی روز قدس ضمن اعلام حمایت از آرمان فلسطین با برپایی غرفه در مسیر راهپیمایی به ارائه خدمات فرهنگی از جمله توزیع اقلام فرهنگی، نظیر بروشور معرفی کتابخانه ها، تراکت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، مسابقه نقاشی و چندین برنامه فرهنگی دیگر کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل ، همزمان با راهپیمایی روز جهانی قدس، کتابداران و کارکنان  کتابخانه های عمومی استان اردبیل با حضور در راهپیمایی روز قدس ضمن تجدید میثاق با آرمانهای قدس شریف، برنامه های متنوع  فرهنگی را اجرا کردند.

گفتنی است کارکنان اداره‌کل و کتابداران کتابخانه‌های عمومی شهرستان اردبیل با برپایی غرفه‌ای در مسیر راهپیمایی روز قدس، ضمن بهره‌گیری از فرصت حضور خانواده‌ها در این راهپیمایی باشکوه، با توزیع تراکت‌های نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و همچنین برگزاری مسابقه نقاشی از منابع  این جشنواره به معرفی این جشنواره پرداختند .

ترسیم پرچم بر روی دست و صورت کودکان ، توزیع بروشور های و پوستر های معرفی کتابخانه و جشنواره کتاب خوانی رضوی  و قصه گویی برای کودکان از دیگر برنامه های اجرا شده در این غرفه بود.

عكس هاي مرتبط :
 
تعداد بازديد اين صفحه: 109