بیانیه روز قدس؛اعلام حمایت کارکنان کتابخانه های عمومی استان از آرمانهای قدس شریف

کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی استان اردبیل با حضوردر راهپیمایی روز جهانی قدس از آرمانهای قدس شریف حمایت می کنند.

بسم الله الرحمن الرحیم

«روز قدس یک روز اسلامی است و یک بسیج عمومی اسلامی بود و من امیدوارم که این امر مقدمه باشد از برای یک «حزب مستضعفین» در تمام دنیا» (صحیفه امام (ره)، ج ‏۹، ص: ۲۸۰)

روز قدس، روز تجسم تأثیر شگرف ولایت فقیه در به حرکت وا داشتن توده‌های عظیم مردمی در جهت دفاع از اسلام و ناکام گذاشتن ترفندهای شوم دشمنان اسلام است.

تمامی حوادت و اتفاقات منطقه بر این گزینه تأکید دارند که فلسطین کماکان مسئله اصلی دنیای اسلام است و بر اساس همین واقعیت است که رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (مدظله‌العالی) همچنان رژیم صهیونیستی را مشکل اصلی دانسته و مسلمانان را از هرگونه انحراف از این دشمن و مشغول شدن به خود برحذر می‌دارند.

کتابداران و کارکنان کتابخانه های عمومی استان نیز همسو وهمصدا و با ملت خدا جوی و مومن و انقلابی استان اردبیل وبا پیروی از رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب اسلامی همراه با دیگر مسلمانان و آزادیخواهان جهان، بار دیگر برای حمایت از ملت مظلوم فلسطین با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرده و از قشر های مختلف مردم جهت شرکت در این راهپیمایی دشمن شکن دعوت می کند.

                                              کارکنان و کتابداران کتابخانه های عمومی استان اردبیل

 
تعداد بازديد اين صفحه: 44