با مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردبیل :کلاس های آموزشی در کتابخانه عمومی امام علی (ع)برگزار می شود

کمال انواری: مراسم افتتاح کلاس های آموزشی در کتابخانه عمومی امام علی (ع) با مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه اردبیل برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، مراسم افتتاح کلاس های آموزشی با حضور عظیم عبدلی رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اردبیل وحجت الاسلام و المسلمین لطفی نماینده اداره اوقاف و امور خیریه اردبیل در محل کتابخانه عمومی امام علی (ع) برگزار شد.
در ابتدای این مراسم حجت الاسلام لطفی بر لزوم فراگیری معارف قرآنی تاکید کرد و افزود: توجه به آموزه های  قرآن در زندگی شخصی موجب شکل گیری شخصیت متعالی و افزایش معنویت در زندگی شده و انسان را به سوی کمالات رهنمون می سازد.
وی به تکامل و شکل گیری شخصیت انسان در دوران کودکی اشاره کرد و گفت: باید از دوران کودکی برنامه ریزی های لازم برای مانوس شدن کودکان با کتاب توسط خانواده و دستگاه های فرهنگی انجام گیرد وآشنایی کودکان با قرآن نقش بسزائی در زندگی آتی آنان ایفا خواهد کرد.
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان اردبیل نیز طی سخنانی با اشاره به برگزاری برنامه های مختلف در حوزه کتاب و کتاب خوانی ،غنی سازی اوقات فراغت کودکان و نوجوانان را از اولویت های مهم کتابخانه های عمومی در فصل تابستان برشمرد و خاطر نشان کرد: برنامه های جمع خوانی ، مسابقه نقاشی، و نشست کتاب خوان به صورت هفتگی در تمام کتابخانه های عمومی شهرستان اردبیل اجرا می شود.
در ادامه این مراسم کمال انواری مسئول کتابخانه عمومی امام علی (ع) برگزاری کلاس های حفظ، روخوانی و روان خوانی قران کریم و چند برنامه آموزشی دیگر را از برنامه های این کتابخانه در ایام تابستان عنوان کرد و گفت: این برنامه ها با مشارکت اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان اردبیل در این کتابخانه برگزار می شود.
وی به استقبال چشمگیر خانواده ها و کودکان از برنامه های فرهنگی و کتاب خوانی در کتابخانه امام علی (ع) اشاره کرد و افزود: کتابخانه به عنوان مکانی امن برای کودکان و دانش آموزان تبدیل شده و هر روز شاهد حضور بیش از پیش کودکان و نوجوان در این فضای فرهنگی هستیم که اوقات فراغت خود را با کتاب و کتاب خوانی سپری می کنند.    
    
 
تعداد بازديد اين صفحه: 100