جشنواره رضوی
1397/3/30 چهارشنبه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد: مشارکت خیرین در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی امین پو محمد: جوایز نقدی 10 نفر از منتخبین شهرستانی هشتمین جشنواره سراسری کتابخوانی رضوی توسط خیرین شهرستان پارس آباد پرداخت می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل؛ امین پور محمد با اعلام این خبر افزود؛ هشتمین جشنواره سراسری کتاب خوانی رضوی با استقبال گسترده مردم و همچنین دستگاهها و موسسات فرهنگی و عمومی شهرستان پارس آباد در حال برگزاری است.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد گفت؛ در هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی 7 جلد کتاب در موضوعات متنوع و در سطوح سنی مختلف معرفی شده است که این کتابها در کتابخاهای عمومی شهرستان قابل دسترسی برای علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی است.

وی به استقبال خیرین شهرستان برای تامین جوایز برگزیدگان شهرستانی این جشنواره اشاره کرد و افزود؛نمایشگاه کتاب و محصولات فرهنگی نور ولایت این شهرستان با اهدای جوایز 10 نفر از منتخبین شهرستانی، مشارکت خود را در برگزاری این برنامه فرهنگی اعلام نموده است.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد با اشاره به فراخوان عمومی این جشنواره از طریق تبلیغات شهری و رسانه ای خاطر نشان کرد؛ منتخبین این مسابقات این جشنواره در سطح ملی و استانی مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.

 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 264