با حضور حجت الاسلام رزم طلب برگزار شد؛نشست معرفتی امامت و لایت در کتابخانه عمومی مقدس اردبیلی

مسئول کتابخانه عمومی مقدس اردبیلی گفت: نشست معرفتی تبیین ابعاد شخصیتی امام علی (ع) در کتابخانه عمومی مقدس اردبیلی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، بهنام بابازاده مسئول کتابخانه عمومی مقدس اردبیلی با اعلام این خبر افزود: همزمان با فرا رسیدن عید بزرگ امامت و ولایت، با حضور بیش از 80 نفر از اعضای فعال کتابخانه نشست معرفتی امامت با حضور حجت الاسلام صابر رزم طلب برگزار شد.

وی با شاره به استقبال چشمگیر اعضای کودک و نوجوان این کتابخانه از برنامه های فرهنگی خاطر نشان کرد : در این نشست ابعاد شخصیتی امام علی، ضرورت امامت و سرپرستی امت بعد از نبی مکرم اسلام و فضیلت اعیاد بزرگ مسلمین از جمله عیدغدیر،قربان و روز عرفه تشریح شد.

بهنام بابازاده همچنین به معرفی کتاب غدیر نوشته پیمان ماندگار توسط مدرس این جلسه اشاره کرد و گفت: علل وقوع واقعه غدیر و همچنین تفسیرو تبیین آیه سه و چهار سوره مائده در این جلسه مورد بررسی قرار گرفت.

مسئول کتابخانه عمومی مقدس اردبیلی با شاره به استقبال کودکان ونوجوانان از منابع مکتوب کتابخانه خاطر نشان کرد: برنامه های متعدد فرهنگی و کتابخوانی به مناسبت های مختلف ملی و مذهبی در این کتابخانه برگزار می شود و این کتابخانه در غنی سازی اوقات فراغت کودکان منطقه در ایام تابستان نقش مهمی را ایفا می نماید.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 75