در راستای ترویج کتابخوانی صورت گرفت؛انعقاد تفاهمنامه همکاری کتابخانه های عمومی و انجمن پیشگامان نوآوری

رباب عزیز خانی گفت: استفاده از ظرفیت تشکل های مردمی و موسسات فرهنگی به منظور ترویج فرهنگ کتاب خوانی مورد توجه جدی قرار می گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، نشست مشترک رباب عزیزخانی، مدیر کل و  دبیران تشکل های مردم نهاد در محل سالن کنفرانس اداره کل به منظور انعقاد تفاهمنامه همکاری  برگزار شد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در این مراسم گفت: حضور جوانان فعال و خلاق در تشکل های مردمی به عنوان ظرفیت های بالقوه باید مورد توجه قرار گیرد و کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه از توانمندی این جوانان خوش فکر استفاده می کند.

وی با اشاره به انعقاد تفاهمنامه همکاری فی مابین کتابخانه های عمومی و انجمن پیشگامان نوآوری افزود: در این تفاهمنامه به برگزاری مسابقات کتاخوانی ، نشست های کتابخوان،تشکیل جلسات هم اندیشی با موضوع راهکار های افزایش مطالعه،برگزاری جلسات رونمایی ونقد کتاب ، استفاده از فضا ها و امکانات کتابخانه های عمومی تاکید شده است.

لازم به ذکر است در پایان این نشست تفاهمنامه همکاری بین مهدی کریمی به نمایندگی از انجمن پیشگامان نواوری نهاد و رباب عزیزخانی، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان امضا و مبادله شد.   

 
تعداد بازديد اين صفحه: 99