همزمان با گرامیداشت هفته دولت؛بهره برداری از بوستان کتاب در محوطه کتابخانه عمومی وحدت عنبران

فرماندار نمین: توسعه فضا های فرهنگی و تفریحی در افزایش نشاط اجتماعی موثر خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، همزمان با گرامیداشت ایام هفته دولت و با حضور فرماندارنمین، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان و جمعی از مسئولین شهرستانی و بخش عنبران، بوستان کتاب در محوطه حیاط کتابخانه عمومی وحدت عنبران افتتاح شد.

فرماندار نمین در این مراسم توسعه فضا های فرهنگی و سبز را درافزایش نشاط اجتماعی موثر دانست و افزود: برای ایجاد جامعه ای سالم و پویا مولفه های فرهنگی نقش بسزائی را می تواند ایفا نماید و دراین راستا دستگاههای فرهنگی و خدمات رسان باید نهایت تلاش خود را به کار گیرند.

وی ضمن ابراز خرسندی از ایجاد چنین فضایی در مناطق کم برخوردار خاطر نشان کرد: مناطق روستایی و بخش های تابعه شهرستان نمین استحقاق دریافت بیشترین خدمات را در بخش های فرهنگی و اجتماعی دارند.

رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان نمین با اشاره به فعالیت قابل تحسین کتابخانه های عمومی در شهرستان نمین تاکیدکرد: جذب اقشار مختلف برای استفاده از ظرفیت ها و فضا های فرهنگی موجود درشهرستان باید استمرار یابد و تعامل دستگاههای فرهنگی و خدمات رسان شهرستان نقش تعیین کننده ای در این خصوص دارند.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان نیز طی سخنانی با اشاره به مشارکت شهرداری عنبران و کتابخانه های عمومی در ایجاداین فضای فرهنگی خاطر نشان کرد: بهره برداری از بوستان کتاب در محوطه حیاط کتابخانه موجب جذب قشر های مختلف به این فضای فرهنگی خواهد شد.

عزیزخانی استفاده از فضا های فرهنگی ورزشی و تفریحی را جزو نیاز های پویایی عنوان کرد و گفت: با تجمیع محیط فرهنگی و تفریحی در کتابخانه عمومی وحدت عنبران شاهد گرایش بیش از پیش قشر های مختلف به کتاب و کتاب خوانی خواهیم بود.

گفتنی است در ادامه این مراسم مسئولین حاضر از بخش های مختلف کتابخانه عمومی وحدت عنبران بازدید کردند.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 73