همزمان با میلادامام رضا (ع):اجرای طرح عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل: همزمان با میلاد امام رضا (ع) طرح عضویت رایگان در تمام کتابخانه های عمومی استان اجرا خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه ها ی عمومی استان اردبیل: رباب عزیز خانی با اعلام این خبر افزود؛ در راستای جذب علاقه مندان به کتاب و کتاب خوانی، همزمان با ولادت هشتمین اختر تابناک امامت و ولایت طرح عضویت رایگان در روزچهارشنبه سوم مرداد ماه در تمام کتابخانه های عمومی استان به مرحله اجرا در خواهد آمد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی با بیان اینکه در طول سال چندین نوبت به تفکیک کتابخانه وهمچنین بصورت شهرستانی و به مناسبت های مختلف ملی و مذهبی این طرح اجرا می شود خاطر نشان کرد؛ طرح عضویت رایگان بصورت استانی امسال  طی سه مرحله اجرا خواهد شد که مرحله اول آن همزمان با ولادت امام رضا (ع) انجام می شود.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به تمدید مهلت شرکت در هشتمین دوره جشنواره کتاب خوانی رضوی خاطر نشان کرد؛ مرحله اول این جشنواره تا 30 تیر ماه تعیین شده بود که با اعلام دبیرخانه این جشنواره مهلت شرکت در این رویداد فرهنگی  تا 10 مرداد ماه تمدید شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به استقبال گسترده قشر های مختلف از مسابقات کتاب خوانی این جشنواره، خاطر نشان کرد؛ منتخبین این مسابقات در سطح ملی و استانی با اهدای لوح و هدایا تجلیل خواهند شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 74