حسین یکتا در اردبیل مطرح کرد؛جهانی‌سازی گفتمان نظام بزرگ‌ ترین هنر انقلاب اسلامی است

فرمانده قرارگاه سازندگی امام رضایی‌های کشور گفت: بزرگ ترین هنر انقلاب اسلامی جهانی‌سازی گفتمان نظام جمهوری اسلامی ایران است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، حسین یکتا، فرمانده قرارگاه سازندگی امام رضایی هایی کشور، در مراسم انقلاب به زبان هنر که در تالار بیضا  کتابخانه عمومی شهید مطهری با مشارکت کانون های مساجد و کتابخانه های عمومی استان برگزار شد، اظهار داشت: انقلاب اسلامی امروز جهانی شده و آوازه آرمان های آن در دنیا طنین انداز شده است.

وی با بیان اینکه سرمایه اصلی انقلاب اسلامی ایثارگری شهدا و جانبازان است، افزود: امروز وظیفه ما تبعیت از آرمان های انقلاب و خون شهدا است.

فرمانده قرارگاه سازندگی امام رضایی‌های کشور با اشاره به ضرورت ترویج عقاید و آرمان های شهدا اضافه کرد: هر اقدام فرهنگی در این راستا ارزشمند بوده و انتظار می رود مورد حمایت قرار گیرد.

مدیرکل ارشاد و فرهنگ اسلامی استان اردبیل نیز در این مراسم با تاکید به نقش پیروی از آموزه‌های اسلام در شکل‌گیری و پیروزی انقلاب اسلامی تصریح کرد: به وسطه این آموزه‌ها بود که در هشت سال دفاع مقدس مدرک سلحشوری، جانبازی و سرفرازی در مجاهدت به واسطه مدرسه‌ای که اسلام تاسیس کرد، به رزمندگان ایران و انقلاب اسلامی داده شد.

سید ناصر اسحاقی اظهار کرد: مطابق منویات رهبر معظم انقلاب، ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس آغازگر جنگ نبود و در مقابل از خاک میهن و آرمان های انقلاب اسلامی دفاع جانانه داشتیم.

وی با تاکید به اینکه شکل گیری بسیاری از توطئه ها بر علیه نظام به خاطر همین دیدگاه بود، اضافه کرد: زمانی که رجز خوانی دشمن به اتمام می رسد، می فهمند که قدرت مبارزه با اسلام و انقلاب را ندارند.

به گفته اسحاقی در وصف مکتب اسلام همین بس که رزمنده 13 ساله اش آنچنان حماسه می آفریند که دنیا قدرت اسلام را به عینه می‌بیند.

درادامه این مراسم، نویسنده کتاب«سرباز کوچک امام(ره) گفت: این مکتب انقلاب اسلامی بود که به ما قدرت رشادت می داد، ما باید قدردان اسلام عزیز باشیم چراکه این اسلام است که در زمان مناسب خالق حماسه ها و شجاعت‌ها است.

مهدی طحانیان با بیان اینکه  مکتب انقلاب اسلامی سرمایه اصلی است، افزود: این ثروتی است که می تواند تا ابدالدهر ما را در مقابل تمام دشمنان حفظ کند و باید این را بدانیم در کنار اسلام عزیز شرطی نهفته است که آن شرط پذیرش و اعتقاد به ولایت است.

وی بیان کرد: اگر اسلام به مثابه اقیانوس پیما باشد تا زمانی که ناخدایی نداشته باشد نمی تواند ما را به مقصود برساند؛ اگر امروز دشمنان ما آرمان و ولایت را مورد حمله قرار دادند به خاطر این است که از اسلام و ولایت که دو بال پرواز ما است، سیلی خورده‌اند.

گفتنی است بعد از پایان این مراسم، حسین یکتا و مهدی طحانیان از بخش های مختلف کتابخانه عمومی شهید مطهری اردبیل بازدید کردند واز نزدیک در جریان فعالیت ها و خدمات کتابخانه های عمومی قرار گرفتند.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 83