با حضور فرماندار اردبیل؛بهره برداری از بخش پژوهشگران کتابخانه مرکزی

با حضور فرماندار اردبیل بخش پژوهشگران کتابخانه مرکزی اردبیل به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، با حضور جواد زنجانی، فرماندار اردبیل، رباب عزیزخانی، مدیر کل و جمعی از معاونین فرماندار و کارشناسان کتابخانه های عمومی استان، بخش پژوهشگران در کتابخانه مرکزی اردبیل به بهره برداری رسید.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان در جریان بهره برداری از این طرح گفت: بخش پژوهشگران متشکل از 12 اتاق بود که امسال با تلاش های صورت گرفته موفق شدیم 17 اتاق را به این مجموعه اضافه کنیم و هم اکنون تعداد اتاق ها به 29 اتاق رسیده است.

وی در ادامه سخنان خود به تجهیز این بخش اشاره کرد و افزود: تمامی اتاق ها با میزهای مطالعه وکف پوش تجهیز شده و امکان استفاده از اینترنت (وای فای) رایگان برای استفاده کنندگان از این اتاق ها فراهم شده است.

عزیزخانی خاطر نشان کرد: استفاده کنندگان این اتاق ها پژوهشگران اغلب در مقاطع تحصیلی عالی هستند و واقع شدن این مجموعه در داخل بخش مرجع کتابخانه مرکزی امکان استفاده از منابع مرجع برای پژوهشگران این مجموعه را فراهم می آورد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی با بیان اینکه امکان استفاده از این اتاق ها با عقد قرارداد به صورت یک ماهه میسر می شود گفت: برای توسعه این بخش 700 میلیون ریال هزینه شده است که 580 میلیون ریال از محل اعتبارات داخلی نیم درصد(ماده 64) بوده و بقیه از اعتبارات تملک دارائی های سرمایه ای استان هزینه شده است.

 

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 105