در جلسه مشترک انجمن کتابخانه عمومی شهرستان خلخال مطرح شد؛ ارتقای جایگاه علمی در پرتو انقلاب اسلامی

فرماندار خلخال گفت: دستیابی به جایگاههای رفیع علمی درسایه استقرار نظام اسلامی میسر شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، جلسه مشترک انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان خلخال با حضور فریدون بابایی، فرماندار، رباب عزیزخانی، مدیرکل و اعضای این انجمن در محل فرمانداری شهرستان خلخال برگزار شد.

فرماندار خلخال با اشاره رشد و گسترش روز افزون عرصه های علمی گفت: انقلاب اسلامی در طول چهل سال فعالیت خود در حوزه های علمی با بهره مندی از ظرفیت جوانان در حوزه های مختلف علمی، جایگاه رفیع علمی را کسب کرده است.

وی  کتاب خوانی و توسعه سرانه مطالعه را در ارتقای سطح فرهنگی جامعه مهم دانست و افزود: کتابخانه های عمومی با ظرفیت عظیم ذخایر منابع  مکتوب نقش مهمی را در ارتقای سرانه مطالعه ایفا می کنند.

اجرای بیش از 100 برنامه کتاب خوانی در ایام دهه فجر

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان نیز در این جلسه از برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی همزمان با چهلمین فجر انقلاب اسلامی خبر داد و گفت: مسابقه بزرگ کتاب خوانی با محوریت انقلاب اسلامی در کتابخانه های عمومی شهرستان خلخال اجرا خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: بیش از 100  برنامه کتاب خوانی در ایام دهه فجر با محوریت انقلاب اسلامی  های استان اجرا خواهد شد.

عزیزخانی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه احداث کتابخانه مرکزی خلخال توسط اداره مسکن و شهرسازی انجام می گیرد، خواستار اهتمام اداره مسکن و شهرسازی در تخصیص اعتبار و تکمیل پروژه کتابخانه مرکزی این شهرستان شد.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، بعد از پایان جلسه با حضور در کتابخانه های عمومی شهرستان خلخال از کتابخانه های عمومی امام سجاد(ع) هشجین، روستایی شال و مرحوم یحیی رنجبر بخش کلور بازدید کرد.

 

 

 

عكس هاي مرتبط :
 
تعداد بازديد اين صفحه: 119