رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان اردبیل:جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت مطالعه اندیشمندانه را بصورت مکتوب و اینترنتی مهیا کرده است

رئیس کتابخانه عمومی شهرستان اردبیل گفت: تاکنون بیش ازیک هزار و 950 نفر در بخش آنلاین، سه هزارو350 نفر دربخش مکتوب وبیش از5000 نفر در بخش مسابقات نقاشی هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی در شهرستان اردبیل شرکت کردند.

 

به گزارش روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی استان اردبیل، عبدلی در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان اردبیل اظهار کرد: هشتمین جشنواره کتابخوانی رضوی با محوریت 7 عنوان کتاب برای رده سنی کودک و بزرگسال تا 10مرداد ماه تمدید شده ودر تمامی کتابخانه های عمومی شهرستان در حال اجراست.

وی خاطرنشان کرد: با تمدید مهلت 10 روزه جهت شرکت در این جشنواره از 30 تیر ماه تا 10 مرداد ماه شاهد حضور بیش از پیش مردم بویژه کودکان جهت شرکت در این جشنواره هستیم.

رئیس کتابخانه عمومی شهرستان اردبیل ادامه داد: علاقمندان برای حضور در این جشنواره می‌توانند در بخش‌های یاد شده با مطالعه آثار معرفی شده در این جشنواره شرکت کنند که سعی کردیم در کتابخانه‌های عمومی شهر اردبیل،  بخش هیرو شهر ثمرین ثمرین، نسبت به انجام تبلیغات لازم اقدام نموده و هدفگذاری مشخصی را انجام دهیم.

وی با قدردانی از همکاری خوب شهرداری به ویژه سازمان فرهنگی و ورزشی شهرداری در برگزاری جشنواره رضوی تصریح کرد: در این زمینه بنرها و پوسترهای متعدد و بورشورهایی با مشارکت این سازمان توزیع شده و همچنان اقدامات موثر در این بخش در دست اجراست.

 

 
تعداد بازديد اين صفحه: 100