درادامه سلسله برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛برگزاری مسابقه کتابخوانی از کتاب « خاک های نرم کوشک»

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد گفت: همزمان با هفته دفاع مقدس، مسابقه کتابخوانی از کتاب«خاک های نرم کوشک» در کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد در حال برگزاری است.


به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، امین پورمحمد، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد در گفتگو با روابط عمومی اداره کل با اعلام این خبر اظهار داشت: مسابقه کتابخوانی از کتاب « خاک های نرم کوشک» با مشارکت واحد فرهنگی اجتماعی سپاه پارس آباد و اداره کتابخانه های این شهرستان در حال برگزاری است.

وی هدف از برگزاری این مسابقه را ایجاد انگیزش در قشر های مختلف برای مطالعه و آشنایی بیش از پیش با ابعاد مختلف دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: به منظور دسترسی آسان اهالی، فایل (پی دی اف) این کتاب در پایگاه خبری آران مغان و وبلاگ کتابخانه عمومی شهید رجائی قرار داده شده است.

امین پورمحمد این کتاب را حاصل مصاحبه های انجام شده با خانواده و همرزمان شهید برونسی دانست و گفت: تالیف این کتاب نیز توسط سعید عاکف صورت گرفته و به یکی از پرخواننده ترین و پرتیراژترین کتاب های دفاع مقدس بدل شده است.

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان پارس آباد با بیان اینکه دریافت سولات مسابقه تنها از طریق کتابخانه های عمومی و حوزه مقاومت بسیج شهرستان پارس آباد قابل دریافت است، خاطر نشان کرد: علاقه مندان می توانند پس از دانلود کتاب از پایگاه خبری آران مغان و وبلاگ کتابخانه عمومی شهید رجائی، عدد گزینه صحیح را به شماره پیامکی 500010707233 ارسال نمایند.

وی آخرین مهلت شرکت در این مسابقه را تا 12 مهر ماه عنوان کرد و گفت: از منتخبین این مسابقه همزمان با نماز جمعه 20 مهرماه در مصلی پارس آباد تجلیل خواهد شد.

 

  

 
تعداد بازديد اين صفحه: 108