با حضور امام جمعه شهرستان بیله سواربرگزار شد؛نشست کتاب خوان در دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان بیله سوار

امام جمعه بیله سوارگفت: به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تاثیر بسزائی دارد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان، سومین نشست کتاب خوان از سری نشست های مشترک کتابخانه های عمومی و دانشگاه آزاد اسلامی با حضور حجت الاسلام اصغر جدایی، امام جمعه بیله سوار در محل دانشگاه اسلامی این شهر برگزار شد.

حجت الاسلام اصغر جدایی در این نشست به معرفی کتاب های اصغر طاهر زاده با عناوین «آشتی با خدا» و کتاب « امام حسین مبارزه با پوچی ها» و همچنین یکی ازکتاب های آیت الله علی صفائی با عنوان « عین صاد» پرداخت و گفت: این کتاب ها موجب تحولات روحی می شود و انسان را به سمت تکامل رهنمون می سازد.

امام جمعه بیله سوار در ادامه سخنان خود، با تشریح کتاب « آنسوی مرگ» نوشته جمال صادقی، این کتاب را یکی از بهترین کتاب هایی دانست که زندگی در سرای باقی را توصیف کرده است.

جدائی  با بیان اینکه کتاب «آنسوی مرگ» حاصل دوسال کار شبانه روزی نویسنده است افزود: این کتاب یکی از بهترین کتاب های مربوط به عالم برزخ است که در آن جمال صادقی به عنوان نویسنده کتاب با 300 نفر از کسانی که در اثر بیماری به کما رفته بودند مصاحبه کرده و در مجموع زندگی سه نفر از آنان را در عالم برزخ به صورت جالب توصیف کرده است.

وی ضمن ابراز خرسندی از برگزاری نشست های کتاب خوان در محافل علمی و دانشگاهی خواستار استمرار این روند به صورت جدی و فعال شد و خاطر نشان کرد: به اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده به عنوان فرایند ترویج فرهنگ کتاب و کتاب خوانی، در ارتقای سرانه مطالعه تاثیر بسزائی دارد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 127