مسئول کتابخانه عمومی امام علی (ع) خبر داد؛بازدید اعضای فعال کتابخانه عمومی امام علی (ع) از موزه تاریخ طبیعی اردبیل

کمال انواری گفت: با مشارکت اداره محیط زیست شهرستان اردبیل، اعضای کودک کتابخانه های عمومی امام علی (ع) از موزه تاریخ طبیعی اردبیل بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه ای عمومی استان اردبیل، کمال انواری مسئول کتابخانه عمومی امام علی(ع) با اعلام این خبر اظهار داشت: این برنامه با حضور بیش از 50 نفر اعضای فعال کتابخانه به منظور آشنایی اعضا با گونه های جانوری استان اردبیل برگزار شد.
کمال انواری گفت: از ابتدای سال جاری بیش از سه برنامه فرهنگی با موضوعات مربوط به محیط زیست در کتابخانه عمومی امام علی(ع) برگزار شده که با استقبال قابل توجه اعضای کتابخانه روبرو بوده است.
وی با اشاره به حضور کارشناسان اداره محیط زیست به منظور ارائه آموزش های لازم برای اعضای کتابخانه افزود: شاداب سازی محیط زیست، اهمیت آب و تالاب،گونه های مهم جانوری و گیاهی، الگو های صحیح مصرف آب از موارد مهم مطرح شده در این دوره های آموزشی است و اعضای شرکت کننده در این دوره ها موارد آموزش داده شده را درقالب روزنامه دیواری و هنر هایی دستی ارائه می کنند.
مسئول کتابخانه عمومی امام علی (ع) در ادامه سخنان به برگزاری نمایشگاه هنرهای دستی کودکان از وسایل بازیافتی و بلاستفاده در موزه تاریخ طبیعی اشاره و خاطر نشان کرد: اعضای کتابخانه عمومی امام علی (ع) به منظور استفاده بهینه از اشیا و وسایل دور ریختنی، نمایشگاهی از کار های دستی تهیه شده از این وسایل را در موزه تاریخ طبیعی اردبیل برگزار کردند. 
 
 
 
تعداد بازديد اين صفحه: 81