در راستای توانمندی کتابداران صورت گرفت؛برگزاری دوره های آموزشی با حضور 80 درصدی کارکنان کتابخانه های عمومی

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان: در راستای توانمند سازی پرسنل، دوره آموزشی یک روزه برای کتابداران کتابخانه های استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، رباب عزیزخانی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اعلام این خبر اظهار داشت: این دوره های آموزشی در مجتمع قهوه سویی شهرستان سرعین برگزار شد و بیش از 130 نفر از کارکنان کتابخانه های عمومی استان در این دوره شرکت کردند.

عزیزخانی هدف از برگزاری این دوره را ارتقای سطح دانش و توانمند سازی پرسنل عنوان کرد و افزود: این دوره آموزشی به صورت کارگاهی برگزار شد و سه نفر از اساتید مجرب استان به مدت18 ساعت آموزش های لازم را ارائه کردند.

گفتنی است: جلسه اول این دوره آموزشی با عنوان «مبانی و روشهای صحت و سلامت» توسط محسن علیزاده، استاد روانشناسی بالینی دانشگاههای اردبیل برگزار شد در جلسه دوم نیز میرناصر داوودزاده، محقق و پژوهشگر حوزه خانواده درباره پایدار سازی خانواده مطالبی را ارائه کرد و آخرین کارگاه آموزشی نیز به شیوه های مدیریت بحران در کتابخانه های عمومی اختصاص یافت که توسط ابرهیم میرزاپور از کارشناسان سازمان آنش نشانی اردبیل برگزار شد.

 

 

عكس هاي مرتبط :
 
تعداد بازديد اين صفحه: 147