در راستای اجرای طرح بهار مهربانی؛ارسال اولین محموله کمک های فرهنگی به مناطق سیل زده استان خوزستان

در راستای اجرای طرح مهربانی، اولین محموله اقلام فرهنگی شامل کتاب و اسباب بازی به مناطق سیل زده استان خوزستان ارسال شد.

به گزارش وابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اردبیل، رباب عزیزخانی با اعلام این خبر اظهار داشت: طرح بهار مهربانی با هدف جمع آوری هدایا و کمک های فرهنگی مردم، شامل کتاب و اسباب بازی برای ارسال به کودکان آسیب دیده از سیل استان خوزستان، همزمان با سراسر کشو در استان اردبیل اجرا شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با اشاره به مشارکت قابل توجه مردم نوع دوست استان اردبیل در این طرح گفت: اولین محموله این کمک ها با ارزش ریالی بالغ بر 200 میلیون ریال به این مناطق ارسال شد و کتابخانه های عمومی استان کماکان به عنوان پایگاههای جمع آوری کمک های فرهنگی در حال فعالیت هستند.

وی ضمن دعوت از مردم شریف استان بمنظور شرکت در طرح بهار مهربانی خاطر نشان کرد: مردم می توانند کمک های فرهنگی خود شامل کتاب، لوازم التحریر و اسباب بازی های خود را جهت ارسال به کودکان آسیب دیده از سیل به کتابخانه های عمومی استان اهدا نمایند.

عزیزخانی در ادامه سخنان خود به کمک های مالی کارکنان کتابخانه های عمومی استان به هموطنان سیل زده اشاره کرد و افزود: کتابخانه سیار استان نیز به منظور ارائه خدمات فرهنگی و کتابخانه ای به همراه تعدادی از کتابداران در روزهای آتی به این مناطق اعزام خواهد شد.

 
تعداد بازديد اين صفحه: 97